1 Ayda 18 Kilo Verdirten Yağ Yakıcı İçecek

1 Ayda 18 Kilo Verdirten Yağ Yakıcı İçecek
5 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.835 kez okundu.

Antik dönemlerden beri, doğa, insanlar için bilinen tek şifalı kaynaktır. Doğada birçok hastalığı tedavi edebilmemiz için gerekli olan besinleri ve diğer şeyleri kolayca bulabiliriz.

Bu yüzden geleneksel tıbbı bir kenara bırakarak, alternatif tıbba değinmek istedik. Bunun en büyük avantajı ise, herhangi bir zararı yoktur ve geleneksel yöntemlere göre oldukça ucuzdur.

Birçok sorunu ortadan kaldıran bu doğal içecek limon ve chia ile hazırlanmaktadır. Bu güçlü karışım gribi önler, bedeni temizler ve yağ birikiminin önüne geçer. Bu yüzden dünya çapındaki birçok insan bunu beslenmelerine dahil etmeyi tercih etmektedir. Eğer sizde bunu kullanmak isterseniz, evinizde kolaylıkla nasıl hazırlayabileceğinizi aşağıda paylaşıyor olacağız.

Birikmiş Yağları Yakmak için Limon ve Chia İçin

Bu malzemelerin her biri oldukça sağlıklı ve faydalıdır. Ancak bunları bir içecekte birleştirdiğimizde, sonuçlar oldukça heyecan vericidir. Bunun en güzel kısmı ise, her iki malzeme de oldukça ucuz ve edinmesi çok kolaydır. Bu yüzden dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde bu içeceği hazırlayabilirsiniz.

Yağ Yakıcı İçecek

Malzemeler

 • Limon suyu (1 limondan)
 • Chia tohumları (1 yemek kaşığı)
 • Bal (1 yemek kaşığı)
 • Su (Bir buçuk bardak)

Hazırlık ve Kullanım

Başlamak için chia tohumlarını bir saatliğine suya atmamız gerekiyor. Suyu emdikten sonra içerdikleri lif nedeniyle şişeceklerdir. Bunun ardından, tohumları içine attığınız suyu, limon suyu ile karıştırın. Son olarak, tüm malzemeleri bir blendera yerleştirin ve tamamen sıvı hale gelene kadar karıştırın.

Bu lezzetli içecek her sabah aç karna tüketilmelidir. Bu şekilde metabolizmanız hızlanacak ve hızlı ve etkili bir şekilde kilo vermeye başlayacaksınız.

Limon

 • Potasyum, fosfor, flor, sodyum, magnezyum, demir ve kalsiyum gibi minerallerin yanı sıra C, B ve P gibi birçok vitamin de içermektedir.
 • Beden için etkili bir arındırıcıdır.
 • Kalori miktarı düşüktür (100 gram limon suyunda sadece 29 kalori vardır).
 • Toksinleri bedenimizden atmamıza yarayan lifler açısından zengindir.

Chia

 • Güçlü bir doğal antioksidandır.
 • Yüksek miktarda lif, kalsiyum, protein ve omega 3 yağ asidi içermektedir.
 • Kan şekerini düşürür.

Her ne kadar böyle bir içecek kilo verme açısından çok etkili olsa bile, dengeli bir beslenme programı ve biraz da fiziksel aktivite ile desteklenmesi gerekmektedir. Eğer bu şekilde desteklerseniz, tahmin edebileceğinizden çok daha kısa bir süre içerisinde harika sonuçlar alacaksınızdır. Bu yazımızı sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git