14 Günde 9 Kilo Vermenizi Sağlayan Program

14 Günde 9 Kilo Vermenizi Sağlayan Program
29 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 930 kez okundu.

Çoğu insan fazla kilolarından kurtulmakta zorlanır çünkü bu süreç oldukça fazla çaba ve özveri gerektirir. Eğer bu insanlardan birisiyseniz, büyük ihtimalle ağır diyetler, idrar söktürücüler, haplar, müshil maddeler veya sonunda bedeninize zarar veren ve bedeninizi yıpratan ağır egzersizler gibi birçok farklı yöntem denemişsinizdir.

Bazılarınız, istediği bedene ulaşmak için son çare olarak ameliyatı bile düşünmüş olabilir ancak herhangi bir yan etki olmadan hayallerinizdeki bedeni elde etmenizi sağlayacak doğal bir yöntem olduğunu bilmeniz gerekiyor.

İşte iki haftadan daha kısa bir süre içerisinde dokuz kiloya kadar vermenizi sağlayacak doğal bir yöntem. Bu yöntem tamamen doğal ve hazırlığı da oldukça kolay. Aynı zamanda bedeninizi toksinlerden arındırır ve genel sağlığınız için çok önemli olan önemli besinleri sağlar.

Unutmayın ki, bu ev yapımı karışım size sadece iki hafta içerisinde dokuz kilo verme fırsatı tanıyacaktır.

Bu karışımı aç karna, kahvaltıdan en az 45 dakika önce kullanın. Önünüzdeki iki hafta boyunca aynı şeyi tekrarlayın.

 1. Gün – Bir limon alın ve suyunu sıktıktan sonra bir bardak suya dahil edin. Bu karışımı tüketin.
 2. Gün – İki bardak suyu, iki limonun suyu ile karıştırın ve karışıma bir çay kaşığının dörtte biri kadar bal ekleyip, için.
 3. Gün – Üç bardak suyu, üç limonun suyu ile karıştırın ve karışıma bir çay kaşığının dörtte biri kadar bal ekleyip, için.
 4. Gün – Dört bardak suyu, dört limonun suyu ile karıştırın ve karışıma bir çay kaşığının dörtte biri kadar bal ekleyip, için.
 5. Gün – Beş bardak suyu, beş limonun suyu ile karıştırın ve karışıma bir çay kaşığının dörtte biri kadar bal ekleyip, için.
 6. Gün – Altı bardak suyu, altı limonun suyu ile karıştırın ve karışıma bir çay kaşığının dörtte biri kadar bal ekleyip, için.
 7. Gün – Yedinci günde, bu karışımı sadece aç karna sabahaları değil, tüm gün boyunca tüketmeniz gerekiyor. Üç limonun suyunu sıkın ve ardından 10 bardak suya, bir yemek kaşığı bal ile ilave edin.
 8. Gün – Altı bardak suyu, altı limonun suyu ile karıştırın ve karışıma yarım çay kaşığı kadar bal ekleyip, sabah aç karna için.
 9. Gün – Beş bardak suyu, beş limonun suyu ile karıştırın ve karışıma yarım çay kaşığı kadar bal ekleyin.
 10. Gün – Dört bardak suyu, dört limonun suyu ile karıştırın ve karışıma yarım çay kaşığı kadar bal ekleyin.
 11. Gün – Üç bardak suyu, üç limonun suyu ile karıştırın ve karışıma yarım çay kaşığı kadar bal ekleyin.
 12. Gün – İki bardak suyu, iki limonun suyu ile karıştırın ve karışıma yarım çay kaşığı kadar bal ekleyin.
 13. Gün – Bir limon alın ve suyunu sıktıktan sonra bir bardak suya dahil edin. Karışıma yarım çay kaşığı kadar bal ekleyin.
 14. Gün – Son günde, bu karışımı tüm gün boyunca içmeniz gerekiyor. Üç bardak suyu, üç limonun suyu ile karıştırın ve karışıma bir çay kaşığı bak ekleyin ve için.

Bu karışımın hepsini tek seferde içmeniz önerilmektedir ancak bunu yapamayacaksanız, sabahları olabildiğince çok için ve gerisini daha sonrası için saklayın. Bir sonraki yemeğinizi yemeden bir saat öncesinde karışımı tamamen tüketin.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu ev yapımı tarif sadece kilo vermeniz için faydalı değil aynı zamanda bedeninizdeki toksinlerden kurtulmak için de harikadır. Ancak eğer mide sorunları yaşıyorsanız, bu karışımı tüketmeniz önerilmemektedir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git