24 Saatte Düz Bir Karın için En Sağlıklı İçecek, Nane Suyu

24 Saatte Düz Bir Karın için En Sağlıklı İçecek, Nane Suyu
22 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.230 kez okundu.

Karşı koyamadığımız bazı belirli yiyecekler vardır ve bu durum özellikle yaz tatillerinde zirve yapar. Kalorisi yüksek olan her şeyi çok lezzetli gelir ve bu yağlı yiyecekleri yemekten kendimizi alıkoyamayız. Sonunda çok fazla yer ve daha sonrasında da pişman oluruz. Bu yüzden her zaman bir kaçış planınızın olması yani bu gibi durumlarda bize güvenli bir şekilde yardımcı olabilecek bir planımızın olması çok önemlidir.

Eğer yemek yeme ile ilgili böyle sorunlar yaşıyorsanız, sindirim sisteminize bir sürü sağlıksız madde gönderirsiniz ancak bugün sizlerle paylaşacağımız bu içecek bedeninizi toksinlerden arındıracak ve sizin daha hafif hissetmenizi sağlayacaktır. Düzenli olarak tüketimi ise karnınızı düzleştirecek, sindirim sisteminizin işlevini iyileştirecek ve bir daha asla o şekilde hissetmemenizi sağlayacaktır.

Malzemeler

  • 2 litre su
  • 1 çay kaşığı rendelenmiş zencefil
  • 1 orta boy dilimlenmiş salatalık
  • 12 nane yaprağı

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Tüm malzemeleri büyük bir kavanoza veya büyük ağızlı bir şişeye koyun ve sonra da suyu ilave edin. Kapağı kapatın ve tüm gece boyunca buzdolabında muhafaza edin.

Bu mucizevi içeceği bir sonraki gün, ne zaman susadığınızı hissederseniz gün boyunca için ve aynı gün içinde tüm karışımı bitirdiğinizden emin olun. Bir sonraki gün için yeni bir tane hazırlamayı unutmayın.

Bu içecek sindiriminizi geliştirecek ve yiyecekleri daha kolay ve hızlı sindirmenize yardımcı olacaktır. Şişkinliği azaltacak ve kısa bir süre içerisinde karnınızı da düzleştirecektir.

Nasıl İşe Yarıyor?

Salatalığın %90’ı sudur ve bu da onu harika bir detoks malzemesi yapar. Aynı zamanda oldukça etkili bir antioksidandır.

Zencefilin ise iltihaplanma karşıtı özellikleri bulunur ve toksinleri nötrler.

Nane yaprakları karın ağrısını giderdiği gibi, bedendeki yağ yakım sürecini de hızlandırır.

Her gece yeni bir karışım hazırlayın ve bir ay boyunca bu karışımı tüketin. Eğer bir ay sonunda uygulamaya devam etmek isterseniz, 10 gün ara vermeyi unutmayın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git