3 Günde Sigarayı Bırakmanızı Sağlayacak Karışım

3 Günde Sigarayı Bırakmanızı Sağlayacak Karışım
27 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 2.952 kez okundu.

Çözüm olarak sunulan onlarca tedaviye rağmen sigarayı bırakmak zorlu bir iştir. Sigara içmek sağlığımız açısından o kadar zararlıdır ki, sigara içenler bile çeşitli sebeplerden ötürü sigarayı bırakmaya çalışır. Kimileri para biriktirmeyi bir motivasyon olarak belirlerken, kimileri sadece daha sağlıklı olmak ister. Sigara içmek inme, kalp krizi, kalp hastalıkları, katarakt, kanser ve diğer sağlık sorunlarının riskini arttırmaktadır.

Sigara içmeyi bıraktıktan kısa bir süre sonra bedeninizdeki değişimleri görebilirsiniz. Cildinizin görünümü oldukça iyileşecek ve tırnaklarınız ve dişleriniz eskisi gibi sararmayacak. Bırakmak her ne kadar zorlu ve zaman isteyen bir süreç bile olsa, etkili bir şekilde bu alışkanlığınızdan kurtulmak için doğal bir çözüm bulunuyor. İşte bu karışım hakkında daha fazla bilgi:

Malzemeler

  • Uçucu limon yağı
  • Uçucu okaliptüs yağı
  • Karabiber

Nasıl Hazırlanır?

Eşit miktarlardaki uçucu yağları karıştırın ve arından bir tutam karabiber ekledikten sonra yeniden karıştırın. Karışıma bir pamuk batırın ve ne zaman sigara içmek isteseniz burnunuzun altına yerleştirin. Bu karışımı düzenli olarak kullanmak birkaç gün içinde sigarayı bırakmanıza yardımcı olacaktır. Artık canınız sigara istemeyene kadar bu karışımı kullanmaya devam etmenizi öneririz.

Sigarayı bırakmayı zorlaştıran sorunlardan birisi ise, hayal kırıklığına, dengesizliğe ve depresyona neden olan anksiyetedir. Neyse ki, bu harika karışım rahatlamanızı sağlayacak ve sigarayı daha kolay bırakmanıza yardımcı olması için anksiyete belirtilerini ortadan kaldıracaktır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git