Bu 3500 Yıllık Karışım Tüm Hastalıklara Deva Oluyor

Bu 3500 Yıllık Karışım Tüm Hastalıklara Deva Oluyor
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.319 kez okundu.

İnsanlar çok eskiden beri kullanılan karışımları sıklıkla günümüzde de kullanmaktadır. Ayrıca eski tariflerin oldukça faydalı olduğu birçok sefer kanıtlanmıştır. Bu yazımızda sizinle antik bir tarifi paylaşıyor olacağız. Bu karışım oldukça güçlü olup, birçok hastalık içinde çözüm olabiliyor.

Zeytin ağaçları antik zamanlardan beri yetiştirilmekte ve sahip olduğu şifalı özellikleri sayesinde hem gıda hem de ilaç olarak kullanılmaktadır. Bu şifalı özellikler zatürre, sarılık, uçuk, bel soğukluğu, grip, menenjit ve tüberküloz gibi birçok hastalığı iyileştirmektedir. Tüm bunlar, sahip olduğu ve oleuropein adı verilen bir bileşen sayesindedir.

Zeytin ağacının yaprakları herhangi bir enfeksiyonu veya bakteriyi engellemek için her türlü ameliyattan sonra da kullanılabilinir. Bunun sebebi ise oleuropein maddesinin oldukça güçlü bir bakteri ve parazit karşıtı olmasıdır.

Yukarıda bahsettiğimiz antik tarif aslında bir çaydır.

Malzemeler

  • 15-20 zeytin ağacı yaprağı (yapraklar ilkbaharda toplanmalı ve kurutulmalıdır)
  • 2-3 bardak kaynar su

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Zeytin ağacı yapraklarını kaynar suya ekleyin ve 10 dakika boyunca karışımı kaynatın. Daha sonra yaprakları çıkartın ve çayın en az 15 dakika soğumasına olanak tanıyın. Çayın tadını iyileştirmek için dilerseniz bal veya limon da ekleyebilirsiniz. Bu çay, sağlığınız için harikalar yaratacaktır ve etkili olması için birkaç hafta boyunca tüketilmesi gerekmektedir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git