42 Yaş

42 Yaş
6 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 3.766 kez okundu.

40’lı yaşlardaki Kimberly Fugate, eşi Craig ve 10 yaşındaki kızı Katelyn ile sıradan bir hayat sürüyordu. Kadın, iyi hissetmiyordu ve doktora gitmeye karar verdi. İşte o zaman şaşırtıcı gerçekle yüzleşti. Kadın hamileydi. Üstelik 3 aylık hamileydi ve üçüz bebek bekliyordu. İşin şaşırtıcı yanı da hamileliğin tüp bebek yöntemiyle gerçekleşmemiş olması. Kimberly ve ailesi beklenmedik haber için bir hayli şaşırmışlardı. Uzmanlar, 40 yaşındaki bir kadının üçüz bebeklere hamile olmasını ender rastlanan bir olay olarak tanımlıyor.

Dergiye konuşan Kimberly, “İlk başta çok tedirgindim. Ancak her şeyin düzgün gideceğine dair inancım sonsuzdu.” dedi.

42 yaşına girmeden hemen önce, 28 haftalık hamileyken Kimberly üçüz kızlarını dünyaya getirdi.

Ancak, henüz her şey bitmemişti. Doktorlar bir bebeğin daha anne karnında olduğunu fark etti.

Kimberly, “Üç çocuğu doğurduktan sonra doktorlar bir bebek daha gördüklerini söylediler. Bense ‘Olamaz!’ dedim. Tamamen şaşkına uğramıştım” dedi.

Olanlar gerçekti. Kimberly ve Crag’in dördüz çocukları dünyaya gelmişti ve hepsi gözlerine inanamadılar. Çocuklarının adlarını sırayla; Kenleig Rosa, Kristen Sue, Kayleigh Pearl ve Kelsey Roxanne koydular.

Çiftin aile hekimi, olanları duyduğunda şoka uğradı. Ebelerin ona şaka yaptığını düşündüğünü söyledi. Beklenmedik dördüz çocuk doğurma olasılığının 729,000’de 1 olarak tahmin ediliyor.

Doğumlarından tam bir yıl sonra Kimberly sosyal medyada dördüzlerinin fotoğrafını mutlulukla paylaştı.

Son olarak Kimberly, “Sabahları uyanıp dördüzlerimin kahkahalarını duymak, birbirleriyle oynamalarını görmek ve bana anlamsızca seslenmeleri kelimelerle ifade edilemez. Herkesin çocuğu kendine dünyanın en güzeli gibi gelir ama inanıyorum ki dördüzlerim dünyanın en tatlı şeyleri. Dördüzlerim hayatımdaki en büyük sürpriz oldu ve onlarsız yaşamayı hayal bile edemiyorum.” dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git