54 Yaşında Hamile Kaldı Bakın Nasıl

54 Yaşında Hamile Kaldı Bakın Nasıl
1 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 462 kez okundu.

Bir dönem Sylvester Stallone ile yaptığı evlilikle konuşulan Brigitte Nielsen, “aile genişliyor” notuyla yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı. 54 yaşındaki Nielsen, 39 yaşındaki İtalyan TV yapımcısı eşi Mattia Dessi’den bir bebek beklediğini bu pozuyla duyurdu. Ünlü Oyuncu 54 Yaşında Hamile Kaldı Herkesi Şoke Etti!

Gösteri dünyasında hem kadınlar için hem de erkekler için çocuk sahibi olmanın yaş sınırı kalmadı artık. 50 yaşında ilk kez hamile kalan Janet Jackson’ın ardından 54 yaşındaki oyuncu da karnı burnunda pozunu Instagram’da paylaşıp takipçilerini şoke etti.Bir dönem Sylvester Stallone ile yaptığı evlilikle konuşulan Brigitte Nielsen, “aile genişliyor” notuyla yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı.

BEŞİNCİ KEZ ANNE OLACAK Ünlü Oyuncu 54 Yaşında Hamile Kaldı Herkesi Şoke Etti! 54 yaşındaki Nielsen, 39 yaşındaki İtalyan TV yapımcısı eşi Mattia Dessi’den bir bebek beklediğini bu pozuyla duyurdu. Kızıl Sonya karakterini canlandırdığı yapımla hafızalara kazınan Brigitte Nielsen beşinci kez anne olacak. Nielsen’ın 34 yaşında Julian, 28 yaşında Killian, 25 yaşında Douglas ve 23 yaşında Raoul adında dört çocuğu daha bulunuyor.

Brigitte Nielsen, 1985 ile 1987 yılları arasında Sylvester Stallone ile evliydi. 4 Ünlü Oyuncu 54 Yaşında Hamile Kaldı Herkesi Şoke Etti! Nielsen, 2006’dan bu yana Mattia Dessi ile evli. Bu Nielsen’ın beşinci evliliği.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git