7 Günde Eklem Ağrılarını Geçiren Doğal Kür

7 Günde Eklem Ağrılarını Geçiren Doğal Kür
12 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 2.391 kez okundu.

Bedenimizin yaşlanmaktan ötürü etkilenen ilk kısımları eklemlerimiz ve kemiklerimizdir. Yürümek, merdiven çıkmak ve hafif tempolu koşu yapmak gibi basit fiziksel aktiviteler, dünya nüfusunun %20’sinden fazlasında da büyük bir sorun olan eklemlerinizde ağrıya sebep olabilir. İşin kötü kısmı, bu gibi durumlarda ilaçların hiçbir etkisi olmuyor ancak neyse ki, doğal kürler bu noktada imdadımıza yetişiyor.

Bugün sadece bir hafta içerisinde bağ dokularınızın gücünü ve esnekliğini arttıracak harika bir meyveli buzlu içecek paylaşıyor olacağız. Bu kürün ana maddesi badem sütüdür ve mineraller, kemikleriniz ve eklemleriniz açısından hayati öneme sahip oldukları için potasyum açısından da zengin malzemeler içeriyor.

Ağrının ana nedeni, yaşlanma, aşırı kilo, genleriniz ve eklemlerinizdeki sakatlanmalardır. Sebebi ne olursa, olsun kimse bu gibi bir ağrıdan muzdarip olmayı istemez ve bu kür, bu gibi ağrılarınızı hafifletmeye yardımcı olacaktır. İşte, karışımı şu şekilde hazırlayabilirsiniz:

Malzemeler

  • 1 muz
  • 140 gram kavun ağacı meyvesi (papaya)
  • 200 ml badem sütü
  • Buz
  • Tatlandırmak için biraz bal

Nasıl Hazırlanır?

Kürü hazırlamak oldukça kolaydır. Sadece meyveleri doğrayıp, küçük parçalara bölün ve bir blender içerisinde hepsini karıştırın. Biraz buz ve bal ilave edin ve meyveli buzlu içeceğinizin tadını çıkartın!

Bu karışımı kahvaltınız ile birlikte haftada 3 sefer içmenizi öneriyoruz ve bu sayede sadece bir hafta içerisinde ağrılarınız azalacaktır. İçeceği hazırlarken muzun ve papayanın çok olgun olmadığından emin olun. Eğer bunlar gerektiğinden fazla olgun olurlarsa, kan şekerinizin artmasına neden olabilirler. Badem sütü, iltihaplanma önleyici olan çok miktarda omega 3 yağ asidi ve kalsiyum içermektedir. Daha önce bahsettiğimiz gibi, kalsiyum, eklemleriniz ve kemikleriniz için oldukça faydalıdır. Papaya ise vücudunuzu toksinlerden arındırır ve hasarlı dokuları yenileyen A ve C vitamini içerirken, muz, potasyum ve B6 vitamini açısından zengindir ve krampları önler.

Ağrılarınızdan tamamen kurtulabilmek için bu mucizevi içeceği bugünden başlayarak tüketmeye başlayın!


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git