9 basit yolla bir erkeği kendinize nasıl aşık edersiniz?

9 basit yolla bir erkeği kendinize nasıl aşık edersiniz?
21 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 7.472 kez okundu.

Yeryüzünde yaşam süren neredeyse tüm kadınlar bir erkeği kendine nasıl âşık edersin sorusunun net yanıtını aramaktadır. Erkekler ilk bakışta oldukça karışık ruh hallerine sahip gibi görünüyor olsalar da aslında kadınlarda aradıkları özellikler hem oldukça net hem de oldukça belirgin şeylerdir. Bu sebeple biz bu yazımızda erkeklerin gözünden onları kendinize nasıl edebileceğiniz ile ilgili en yalın yöntemleri paylaşacağız.

Bir Erkeği Âşık Etmenin Yolları

Olumlu Olun

Erkeklerin hemen hepsi yanındayken her şeyden daima mızmızlanacak nedenle bulan ve her şeyde kusur bulmaya çalışan kadınlardan hoşlanmaz. Olduğu ortamdan keyif duyan, pozitif ve güler yüzlü kadınlar erkekler tarafından karşı konulamayan kadınlardandır.

Samimi Davranın

Partnerinize duygularınızı açıkça belirtmekten çekinmeyin. Sürekli bakışıyor olmanıza karşın beklediğiniz ilk adım hala gelmediyse siz atağa geçip onunla tanışın. Sahip olduğunuz öz güven onu çok olumlu yönde etkileyecektir.

Kendinize Güven Duyun

Kadınların kullanmış olduğu herhangi bir aksesuar sahip oldukları özgüven kadar dikkat çekici ve cezbedici bir karizma sağlamaz. Kendisine güvenen kadınlar erkekler için pırlanta değerindedir.

Doğallığınızı Koruyun

Erkekler kibar olmak için ekstra efor sarf eden ve yapmacık tavırlar sergileyen kadınlardan hiç mi hiç hoşlanmaz. Dozajı iyi ayarlamak şartı ile yeri ve zamanı geldiğinde sinirlenen ve yumruğunu masaya indirmekten geri kalmayan kadınlar erkekleri için çok daha cezbedici görülmektedir.

Öz Bakımınıza Dikkat Edin

Tırnak, el ve saç temizliğinize ve bakımınıza özen gösterin. Çünkü bir erkeği kendine nasıl âşık edersin sorusunun en önemi yanıtı hijyendir. Erkekler temiz ve bakımlı kadınlardan hoşlanır. Bu sebeple çantanızda muhakkak parfümünüz, nemlendirici kreminiz ve parlatıcınızın olmasına özen gösterin.

Bulunduğunuz Ortama Ayak Uydurun

Olmadık zamanlarda kullanacağınız yerli yersiz argo kelimeler, atacağınız abartılı kahkahalar veya kocaman balonlar ile yaptığınız sakızınız ile hoşlandığınız erkeğin yalnızca iyi bir arkadaşı olursunuz. Bu sebeple hareketlerinizin dozajlarına özen göstermeye ve onunlayken onun utanmasını sağlayan hareketler etmemeye dikkat edin.

Onun Hayatına Kısıt Getirmeyin

“Neredesin? Ne yapıyorsun? Kimler var?” tarzı sorular ile daima onu sıkıştırmanız yalnızca sizden uzaklaşmasına sebep olur. Bu nedenle onu özgür bırakın. Bırakın ki o kendisini merak etmediğinizi düşünsün. Bir erkeği kendine nasıl âşık edersin sorusunun yanıtlarından biri onu kısıtlamamak olsa da soğutmanın en net ve kesin yollarından biri de baskıdır.

Prensiplerinizi Koruyun

Kendinize duymuş olduğunuz saygıyı muhafaza edin ki oda size karşı saygı duysun. Prensiplerinizi korumanız ve ödün vermemeniz çok önemlidir. Onu deliler gibi kıskansanız bile belli etmemeye özen gösterin ve ona sensiz yaşayamam hissini ona vermeyin. Sizi garanti olarak görmek bir zaman sonra onu yeni maceralara yönlendirir. Bu sebeple ona daima kaçıp gidebilecekmişsiniz hissi yaratın.

Kalitenizden Ödün Vermeyin

Unutulmaması gereken en önemli nokta bir ilişkinin nasıl başladıysa o şekilde devam ettiğidir. Bu sebeple ilk tanıştığınız andan itibaren çok gevşek bir tutum sergilerseniz ilişkinizin sonu sizin adınıza büyük bir hayal kırıklığı olabilir. Erkekler samimiyeti çok önemsiyor olsalar da kaçanın daima kovalandığını da unutmamanız gerekir. Bu nedenle aranızdaki sınırı keskin çizgiler ile belirleyin. Yelkenleri en baştan suya indirmeniz onun nazarında kolay karakterli biri olduğunuz imajının oluşmasına sebep olur.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git