A101 21 Haziran 2018 İndirimli Ürünleri

A101 21 Haziran 2018 İndirimli Ürünleri
13 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 403 kez okundu.

A101 aktüel yeni haftası ve indirimleri ile adeta efsane fırsatlar sunuyor. A101 21 Haziran 2018 aktüel ürün katalogları bu hafta indirimleri ve perşembe kataloglarında yok yok… Detaylar, incelemeler ve kampanyalara ait fırsat ayrıntıları için şimdi sizleri görsel incelemelerime davet edelim.

A101, perşembe günleri sunduğu Aldın Aldın aktüel ürün indirimlerini görücüye çıkarmaya devam ediyor. 21 Haziran günü itibarıyla gelecek olan ve pek çok kişi tarafından beklenen indirimlerde bu hafta ilk olarak görüyoruz ki her kesime uygun ürün var. Elektronik fırsatlar, mutfak ürünleri, evinizde sizlere yardımcı ürünler, gıda fırsatları temizlik ürünleri ve hafta sonu kampanyalarına ait incelemeler ile devam edelim.

A101 aktüel, yeni haftasında dolap, mutfak ürünleri, dikiş makinesi ürünü, ev tekstili, pilates topu ürünleri, tef ürünü, derin dondurucu ürünü, televizyon fırsatı, cep telefonu ürünü gibi harika indirimlerin bünyesinde bulunduğu kampanyalar sizlerle. Ayrıca görüyoruz ki elektronik fırsatlar da bu haftayı adeta harika bir haftaya çeviriyor. İndirim uzmanı ve kampanyanın kitabını yazan A101 yine harika işlere imza atmış.

A101 21 Haziran, Aldın Aldın kampanyalarında önemli ürünler var. Hi-Level 43” uydu alıcılı Full HD LED Tv ile başlayan indirimli ürünlerde Canon E414 çok fonksiyonlu yazıcı da sizlerle olacak. Bu hafta SEG SDF 2451M derin dondurucu ürünü de sizlerle olacak. Kamapanyalarında A101; Altus tezgah altı buzdolabı da sizlerle olacak. Ayrıca kişisel temizlik ürünleri de sunan market bu hafta gıda ve temizlik ürünlerini de sunuyor. Daha fazla indirim için görsel incelemelere geçelim.

Hi-Level 43” uydu alıcılı Full HD LED Tv

Canon E414 çok fonksiyonlu yazıcı

Samsung Galaxy J120 cep telefonu

Notebook soğutucu Piranha 5417 USB vantilatör

Hi-Level Smart USB bellek 32GB

Hi-Level Micro SD kart 32GB

SEG SDF 2451M derin dondurucu

Altus AL-1090 tezgah seviyesi buzdolabı

Mobetto 4 kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap

Singer Promise 1408 dikiş makinesi

JWIN ürünleri ve daha fazla 21 Haziran perşembe ürünü…

A101 21 Haziran perşembe katalogları bu hafta indirimleri sizlerle olacak. İndirimlerinde neler olduğuna daha yakından bakmanın vakti geldi. Bu hafta ilk olarak Hi-Level 43” uydu alıcılı Full HD LED Tv ürünü sizlerle olacak. Ayrıca Canon E414 çok fonksiyonlu yazıcı sunan market Samsung Galaxy J120 cep telefonu ürününü de sunuyor. Bu hafta indirimlerinde Notebook soğutucu ve Piranha 5417 USB vantilatör de sizlerle. Aldın Aldın perşembe kataloglarında Hi-Level Smart USB bellek 32GB ve Hi-Level Micro SD kart 32GB da sunan market SEG SDF 2451M derin dondurucu da sizlerle olacak. A101 21 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında Altus AL-1090 tezgah seviyesi buzdolabı sunan market Aprilla AHB 5001 2’si 1 arada şarjlı erkek bakım seti ve Aprilla ATK-7003 kulak ve burun kılı kesme makinesi de sizlerle olan kampanyaları sizlerle. Bu hafta kampanyalarında Aprilla banyo baskülü, Aprilla ANC 2207 tırnak bakım seti, Canlı çiçek çeşitleri de sizlerle. İndirimli ürünlerinde Canlı çiçek çeşitleri, Klasik duvar saati de sunan market 21 Haziran günü basılı sayfalarda Dekoratif duvar aynası da sunuyor.

A101 aktüel 21 Haziran 2018 perşembe katalogları ortalığı kasıp kavuruyor. İndirimlerinde neler var sorusunun yanıtı niteliğinde olan incelememizde bakınız hangi ürün ile başlıyoruz, görelim: Mobetto 4 kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap sunan market bu hafta 21 Haziran günü Singer Promise 1408 dikiş makinesi de sunuyor. Sevilen ürünün ardından Tek kişilik pike ve Çift kişilik pike de sizlerle oluyor. Ayrıca Silk&Blue bayan siyah tayt, Silk&Blue bayan dantelli pijama takımı gibi kampanyalar da sunan A101 Piknik seti, Çerezlik de sunuyor. Devamında mutfak ürünlerinde ise Figürlü krep tavası, 3 çekmeceli organizer de sizlerle. Bu hafta kampanyalarında Gölgelikli salıncak, katlanabilir kamp sandalyesi, Katlanabilir kamp taburesi, Kale piknik termos, İki kişilik hamak da sizlerle. Düğün ve kına günlerine girdiğimiz günlerde JWIN MK-1144 elektronik org, JWIN mikroskop, JWIN teleskop , JWIN Tef, de sizlerle. Universal plates seti de sunan market ayrıca Muya bay ayakkabı da bulunduruyor. Son ürünlerde Muya bayan ayakkabı ve son olarak ise Çocuk ayakkabı sizlerle oluyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git