Ağrısız Topuklu Ayakkabı Giymenin Yolu

Ağrısız Topuklu Ayakkabı Giymenin Yolu
11 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.189 kez okundu.

Eğer topuklu ayakkabılar giymeyi seviyorsanız ancak canınız da yanıyorsa, doğru yerdesiniz. Parmaklarınızda herhangi bir ağrıya veya acıya neden olmadan topuklu ayakkabı giyebilmenizin bir yöntemi bulunmaktadır. Eğer iş yerinde o güzel topuklu ayakkabılarınızı giymek istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Çoğu kadın ayaklarında daha sonra hissettikleri ağrı ve acı nedeniyle topuklu ayakkabı giymeyi sevmez. Ancak topuklu ayakkabılar her kadının dolabının önemli bir parçasıdır ve oldukça şık ve seksi görünürler. Eğer onları doğru kombine edebilirseniz her zaman klas ve çekici görünürsünüz. Önünüze çıkan ağrıdan kaçınabilmek için 3. ve 4. ayak parmaklarınızı (baş parmaktan saymaya başlayın) sarmanız gerekmektedir. Bu, parmaklarınızın ayrılmasını engeller ve bu sayede parmaklarınızdaki ağrı ve acıdan sizi kurtarır.

Bu basit hile işe yarıyor ve ayak tarağındaki ağrı için de oldukça etkilidir. Bu iki ayak parmağı arasında olan bir sinir bulunmaktadır. Topuklu ayakkabı giydiğinizde, ayakkabılarınız parmaklarınızın ayrıldığı bu noktada baskı yaratır. Ancak parmaklarınızı birbirine sararak, baskıyı azaltırsınız ve ayağınız için daha iyi bir destek sağlarsınız. Bunu deneyin ve sonuçları bizimle paylaşmayı unutmayın.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz, lütfen paylaşmayı unutmayınız.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git