Akciğerinizdeki Balgamı Sadece 3 Günde Söken Karışım

Akciğerinizdeki Balgamı Sadece 3 Günde Söken Karışım
1 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.724 kez okundu.

Her ne kadar modern toplum sağlıktan ziyade görünüme odaklansa bile, kendimizi sağlıklı tutmak hayatımız boyunca çaba sarf etmemiz gereken bir şeydir. Sonucunda eğer sağlıklı değilseniz, hayattaki güzel şeylerinde tadına varamazsınız.

Bu yüzden bedenimize dikkat etmemiz çok önemlidir. Sistemimiz birçok hastalığa karşı dirençlidir ancak bu direnç her insanda aynı miktarda değildir. Bazıları hastalıklara karşı daha kolay karşı koyabilirken, bazıları koyamaz. Grip, zamanımızın en yaygın hastalıklarından birisidir. Hayatı tehlikeye atan bir sağlık sorunu değildir ancak uzun süre tedavi edilmezse, oldukça can sıkıcı olabilir.

Grip, akciğerinizde fazladan balgam birikmesine neden ve zor nefes almanıza sebep olur ki, bu durumun ölümcül sonuçları olabilir.

Bu gibi durumlarda profesyonel bir yardım almanız gerekiyor. Ancak vaktinde tedavi edilirse böyle durumlar engellenebilir ve bunu basit bir karışım tüketerek yapabilirsiniz. Bu karışım gribe karşı etkili bir şekilde mücadele edebilir ve akciğerinizde balgam birikmesini önler. Bu karışım muhtemelen mutfağınızda bulunan basit ve kolay malzemeler ile yapılabilinir. İşte, nasıl hazırlayabileceğiniz:

Malzemeler

  • Bal
  • Zencefil
  • Hindistan cevizi yağı
  • Elma sirkesi

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

İlk olarak zencefili yıkayın ve soyun, ardından küçük parçalara bölün ve 15 dakika boyunca suda kaynatın. Daha sonra süzmeden ve bir şişe içinde buzdolabına koymadan önce zencefil çayının soğumasını bekleyin. Ne zaman grip olsanız, kendinize bir bardak çay koyun ve içine bir yemek kaşığı bal, elma sirkesi ve birkaç damla hindistan cevizi yağı ekleyin. İyice karıştırın ve karışımı hemen için. Birkaç saat içerisinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Bu inanılmaz karışım nefes yolunuzu açacak ve grip belirtilerini azaltırken, hastalığınızı hızlı ve etkili bir şekilde tedavi edecektir.

Bu harika karışımı bugünden hazırlayın ve bir daha grip hakkında endişelenmenize hiç gerek kalmasın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git