Akrep Kadını İle Başak Erkeğinin İlişki Uyumu

Akrep Kadını İle Başak Erkeğinin İlişki Uyumu
14 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 8.123 kez okundu.

Bir ilişki içerisinde aşk ve tutku yaşatabilecek bir kadın varsa, o da çok büyük olasılıkla Akrep burçlarına ait kadınlardır. İlginç bir eşleşme olarak da akrep burcu ve başak erkeği ortaya çıkabilir. Bir Akrep kadını ile birlikte olabilecek Başak erkeği arasında son derece mükemmel bir ilişki oluşabilir. Ateşli ve uyumlu bir ilişkinin temellerini atabilecek olan Akrep ve Başaklar arasında, alışveriş hissi yoğun olduğu için çok güzel bir birliktelik yaşanabilir. Öğrenme konusunda istekli olan Başak burçları, Akreplerin hayatındaki hareketlilik ve öğrenecek pek çok şey nedeni çok keyifli bir birlikteliğe adım atabilirler. Özellikle de Akreplerin ilişkiyi yaşama tarzındaki derinlik o kadar yüksektir ki, Başak erkeklerinin hayatında derin izler bırakırlar.

Akrep kadınlarının insanın içine işleyen delici bakışları, karşı konulamaz cazibesi ile çalışkanlığı ile öne çıkan, kıvrak zekası ile büyüleyen Başak erkekleri ile iyi bir çift olurlar. Bu uyumlu çiftin uyumu benzer değil, farklı karakterlerde olmasından kaynaklanır. Bu ilişkide bu nedenle her daim heyecan ve tutku bulunur.

Bu ilişki, uzun süreli bir beraberliğe dönüşebilir. Ancak bu konuda Başak erkeklerinin üzerine biraz iş düşüyor. Bu konuda, güven problemi olan Akreplerin, Başaklardan görecekleri güven duygusu sayesinde bu uzun süreli beraberlikler sürdürülebilir hale gelir. Eğer ki, Akrepler güven duyamaz ve kıskançlık krizlerine girerse, sakin bir hayatı seven Başak erkekleri bu nedenle çileden çıkabilir.

Başak erkekleri ile Akrep kadınları arasında karşı konulamaz bir çekim vardır. Karşılaştıkları ilk andan itibaren aralarında oluşan çekim inanılmazdır. Bu ilk çekim gücü, karakterler çok uyumlu olmadığı için Başak erkeklerinde Akrep kadınları adına itici bir güç olabilir. Ancak, başlangıçta kabul edilemeyen ve itici gelen bu durum, ilerleyen dönemlerde büyük bir aşkın habercisi olduğunun göstergesi olacaktır. Akrep burcu kadınlarının insanın içine işleyen bakışlarına karşı koymakta zorlanacak olan Başak erkekleri, bu kadına karşı duramayabilir. Ancak, Başak erkeklerinin genel yapısı itibari ile her şeyi bildiğini düşünen yapısı, yanıldığını kabul etmeyen halleri Akrep kadınını rahatsız edebilir. Eleştiriden çok hoşlanmaya Akrep burcu kadınları, eleştirel bir yapısı bulunan Başak erkeklerinin bu huyundan rahatsızlık duyabilir. Aynı şekilde, kendi için baskın bir yapısı bulunan Başaklar da eleştiriye gelemedikleri için, karşı tarafa yaptıkları bir eleştirinin okları kendisine dönerse bundan hoşlanmayacaktır. Bu ikili arasında meydana gelecek ilişki bu tür nedenler ile itici bir gücü de olabilir, yine aynı şekilde çok muazzam bir çekici gücü de. Birbirlerini tamamlayan iyi bir partner olabilecekleri de gözden kaçmamalıdır.

Başak Erkeğine Göre Akrep Kadını Nasıldır?

Eğer ki bir Başak erkeği Bir Akrep kadınına yakınlık hissettiyse ve aralarında bir çekim olduysa, başına gelebileceklere hazır olmalıdır. Akrep Zodyak döngüsündeki burçlar içerisinde en tutkulu ve ateşli burçtur. Başak erkekleri duygularını çok açığa savurmaz ve daha kontrollüdür. Ancak, Akrep kadınları Başak erkeklerine göre duygularını uçlarda yaşar. Hissettiklerini ortaya koyar ve dışavurumları noktasında çok zorlanırlar. Bir Akrep kadını için esrarengiz olaylar önemlidir. Ancak daha reel hayat odaklı bir kişi olan Başak erkekleri için bu durum karmaşıktır ve anlaşılmazdır. Hatta Başak erkekleri için bunlar saçmalık bile olabilir. Her ne kadar Başak erkeklerine hitap etmeyen bu tür durumlar olsa da, Akrep kadınlarından bu erkekler bağlarını koparamazlar. Zira Akrep kadınlarının kendisine çeken önemli hissiyatları vardır. Akrep kadınlarının pek çok sırrı olduğu, esrarengiz şeylere ilgi duyduğu çok durum vardır ve Başak erkekleri bu duruma alışmalıdır. Akrep kadınları kendisinden bu kadar farklı Başak erkeklerine, her zaman ihtiyaç duyduğu güven, dürüstlük ve açık olma durumlarını, diğer burçlar arasında görebileceği en iyisi olduğu için aşık olabilirler. Akrep kadınlarının ateşli bir doğası vardır. Her daim değişime açık, heyecanları ile sarıp sarmalayan bir kadındır. Kıskançlık yapısı nedeni ile bu tür konular arasında fazlasıyla yaşanabilir. Hatta Başak erkekleri bundan yakınabilirler, ama Akrep kadınları bu anlamda kişiliğinden vazgeçmeyeceğinden pek işe yaramayacaktır. Başak erkekler Akrep kadınlarını kendisine bağlamak istiyorsa, değişim ve heyecan her daim hayatlarında olmalıdır.

Akrep Kadınına Göre Başak Erkeği Nasıldır?

Akrep kadınları için Başak erkeği çok onlara göre değildir. Başak erkekleri son derece titiz yapısı, mantıklı oluşu, görev ve sorumluluk bilincinin yüksek olması ile öne çıkar. Bu özellikleri ile iyi bir eş, Akrep kadınının annesi için örnek bir damattır. Ancak, heyecanı ve tutkuyu seven Akrep kadını için bu kadar örnek bir kişilik bazen sıkıcı da gelebilir. Çünkü Başak erkekleri Akrep kadınlarına göre daha tutarlı ve aşırıya kaçmayan heyecanları sever.  Sakin ve sükunet içinde yaşayan bir Başak erkeği, enerji yüklü Akrep kadınlarını bazen deliye çevirebilir. Duygu patlamaları yaşayabilen Başak erkeği, Akrepleri şaşkına döndürebilir. Akrep kadınlarının sevdiği gizemli işler, hatta astroloji kesinlikle ona göre değildir. Seks konusunda Akrep eğer ki Başak erkeğini teşvik ederse, güzel bir cinsel hayatları olabilir. Ancak, Akrep bu konuda tetikleyici bir etkisi olmazsa, Başak erkeği Akrep kadınının beklentilerini karşılamayabilir. Bir Başak erkeğine gönlünü kaptıran bir Akrep kadını, onu açmak ve gevşetmek için zaman alabilir. Titiz oluşuna alıştıktan sonra güzel bir yaşam sizi karşılayabilir. Başak erkekleri tamamen güvenilirdir ve Akrep kadınları için bu idealdir. Ancak Başak erkekleri güvenilir olsa da bön değildir, sınırlarını zorlamamak gerekir. Başak burcu erkeğinin entelektüel yetenekleri sizin bilgi alışverişinizi doyurabileceğinden bu yönüne değer verirseniz, eş olmanın yanı sıra keyifli sohbetler edebilen bir dost da olacaktır. Çünkü bu adamların oldukça hareketli bir zihni olduğu unutulmamalıdır.

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git