Alişan’dan Şoke Eden İtiraf

Alişan’dan Şoke Eden İtiraf
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 572 kez okundu.

Önceki gün eşi Buse Varol’la birlikte Ortaköy’de görüntülenen Alişan, “Anne evinde daha serbesttim” diyerek ilginç bir çıkışa imza attıGeçtiğimiz günlerde düzenlenen bir düğünle dünyaevinde giren Alişan ve Buse Varol çifti, önceki gün Ortaköy’de objektiflere yansıdı. Evliliklerinin güzel gittiğini söyleyen şarkıcı Alişan, “Anne evinde daha serbestim. Şimdi çoraplarımı ortalığa atamıyorum” dedi.

İNŞALLAH SENEYE DÜŞÜNÜYORUZ

10 gün önce evlenen çift, bebekle ilgili ise, “İnşallah seneye düşünüyoruz. Olursa hemen söyleriz” şeklinde konuştu.

Aslen Manisalı olan Buse Varol, 25 Mart 1990 tarihinde doğdu. Lisans eğitimini asıl olarak Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünde tamamlayan ancak kariyerine oyunculukla devam eden Buse Varol’un hayatı katıldığı güzellik yarışmasıyla değişti. Uzun bir süre dershanelerde öğretmenlik yaptıktan sonra 2012 yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik yarışmasına katıldı ve yarışma sonucunda uzun bir süre modellik yaptı.

İlk televizyon projesi 2013 yapımı Tozlu Yollar dizisi oldu. Bu dizi de Şerife adlı karaktere canlandıran Buse Varol ardından 2 yıl boyunca Arka Sokaklar’ın kadrosunda yer aldı. Evlilik yolunda ilerlediği Alişan ile tanışmasına vesile olan Dostlar Mahallesi adlı dizide ise taksicilik yapmak zorunda kalan bir üniversite öğrencisi olan Bahar karakterini canlandırdı. Son olarak Bülent İnal ile Özlem Conker’in başrollerini paylaştığı Payitah Abdülahamid’in kadrosuna dahil olan Buse Varol, Mislimelek karakteriyle seyirci karşısına çıkıyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git