Anne-Oğul Birbirine Aşık Olmuştu Mahkeme Kararını Verdi

Anne-Oğul Birbirine Aşık Olmuştu Mahkeme Kararını Verdi
6 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 2.190 kez okundu.

Carlos adını verdiği oğlunun bakımını üstlenecek ekonomik olanaklara sahip olmadığı için evlatlık olarak verdi.Oğlunu Teksaslı bir aile büyüttü ve aile Carlos’un adını Caleb Peterson olarak değiştirdi.

9 çocuk doğuran Mares, aradan yıllar geçtikten sonra evlatlık verdiği oğlunu bulmaya karar verdi.Oğluyla önce Facebook’ta görüştü. Ardından oğlu Caleb Peterson, onu Teksas’a davet etti.39 yaşındaki Monica Mares, oğlunu kırmadı ve Teksas’a gitti. Mares o günü şöyle anlatıyor:

“Onunla dışarıda tanıştım. Bana doğru yaklaşırken, onun oğlum olduğunu anlamıştım. Ağlıyordu, bana sarıldı. Bu ilk görüşte aşktı, ancak bir annenin aşkıydı.

O da bana annesine sarılır gibi sarılmıştı. Benimle kalmak için karavanıma geldi. Anne oğul ikimiz de çok mutluyduk. İlk başta hiçbir şey olmamıştı. Fakat sonradan, o çılgın duygular beni içine çekmeye başladı.” Monica’nın 19 yaşındaki oğluyla ilişkisi garip bir hal almaya başladı. Monica, oğluna karşı aşk duyguları beslemeye başladığını, bir gün cesaretini toplayarak ona açıldığını ve aşık olduğunu söylüyor.Annesinin hissettiği bu duyguya Peterson’ın yanıtı ise aynı derecede şaşırtıcı:

“Ben de sana aşık oluyorum!” Anne oğul, Monica’nın karavanında yaşamaya başladı. İlişkilerini çevreden gizlemeye çalışsalar da, durumun garipliğinin farkına varan komşuları anne ve oğlunu polise şikayet etti.İkili Ağustos ayında New Mexico eyaletinde dördüncü ağır suç seviyesinde işlem gören

“ensest ilişki” suçundan gözaltına alındı. Kefaletle salınan ve birbirleriyle görüşmesi yasak olan anne-oğul, “ensest ilişki”den suçlu bulundu.kisi de 3 yıl süreyle gözaltında tutma koşuluyla salıverildi. Bir buçuk yıl birbirleriyle görüşmeleri yasak.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git