Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını
8 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.378 kez okundu.

Aslan yelesi gibi havalı ve gösterişli saçları olan aslan kadınını uzaktan bile fark etmek çok kolaydır. Güzel, çekici ve alımlı olan aslan kadını erkeklerin ilgisini hemen üzerinde toplar. Şık giyinir kendine has tarzı vardır. Zeki ve öz güvenli olan aslan kadını başak burcu kadar değilse de mükemmeliyetçidir. Fazla gururludur ve kendisini üzen kişileri kolay unutmaz. Dikkatli, temkinli ve çözüm bulucu tarafları ile hayatını kolaylaştırır.

Aslan kadını havalı, eğlenceyi seven, gece hayatından hoşlanan tiplerdir. Girdiği her ortamda dikkatleri üzerinde toplamak ister ve bunu da başarmaktadır. Cesur, dikkatli, dürüst ve güvenilir kişilikleri vardır. Ama aslan kadınına ayak uydurmak oldukça zordur. Çevresine sürekli iş buyuran herkesin ona hizmet etmesini bekleyen tavırları vardır.

Aslan burcu seçicidir ve özellikle erkekler konusunda ön yargılıdır. Dürüst ve sağlam karakterli olduğu için aynı özellikleri partnerinde de aramaktadır. Hata yapmamaya özen gösterir ve hata yapanı hayatından kolaylıkla çıkarır. Rahat ve sorumsuz erkeklerle hiç işi olmaz.

ASLAN KADINI İLE KOÇ ERKEĞİ

Her iki burç da toplumda dikkat çeken, eğlenceli ve coşkulu kişilerdir. Karşılıklı bazı küçük tavizler vererek güzel bir birlikteliği uzun süre yürütebilirler. Flört dönemleri canlı, hareketli ve çok yönlü geçmektedir. Çünkü aslan kadını da koç erkeği de dinamik yapıları ile geniş çevresi olan kişilerdir. Aşk iki burç için de önemlidir fakat koçun sadakati zaman içinde azalabilir. Evlilik durumunda ailesine düşkün aslan kadını evinin tüm sorumluluklarını kucaklarken, koç erkeği sadece maddi destekle görevini tamamladığını düşünen yapıdadır. Bu durum ileride küçük sorunlar yaşatsa da uygun çift olurlar.

ASLAN KADINI İLE BOĞA ERKEĞİ

Aile kavramına önem veren boğa erkeği, aynı şekilde ailesini önemseyen aslan kadını ile ortak noktada buluşsa da uzun soluklu birliktelik biraz zordur. Kısa süreli birliktelikler onlar için harika eş olurlar imajı verse de, evlilik onları mutsuz edebilir. Her iki burç da lüksü seven, para harcamaktan kaçınmayan ve çevresinden büyük ilgi gören kişiler olarak aynı tempoda evliliklerini de sürdürebileceklerine inanırlarsa çok mutsuz olacaklardır. Ayrıca beğenilmeyi seven aslan kadını güçlü boğa erkeği baskısını kaldıramaz.

ASLAN KADINI İLE İKİZLER ERKEĞİ

Aslan kadını ikizler erkeği ile çok mutlu olabilir. Aslında ikizler erkeği de aynı şekilde aslan kadını ile mutluluğu yakalayabilir fakat ikizler burcunun çift karakterli olarak adlandırılan yanı aslan kadınını ürkütmektedir. Bu nedenle flört dönemi önemsenmeli ve birbirleri iyi tanıdıktan sonra uzun soluklu birlikteliğe yani evliliğe yelken açmalılardır. Küçük sorunlar yaşansa da hoşgörülü olunursa mutluluğu yakalayabilirler. Aslan kadını hem kendine hem de evine karşı temiz, titiz ve düzenli iken ikizler erkeği sadece bireysel temizlik ve düzenine önem vermektedir. Bu durum da aslan kadınını yorar.

ASLAN KADINI İLE YENGEÇ ERKEĞİ

İlk bakışta çok aykırı burçlar gibi görülse de duygusal yengeç erkeği aslan kadınını mutlu edebilir. Tek sorun aslan kadınının hareketli ve lüks yaşamına ayak uydurmadaki zorluklardır. Kısa süreli birliktelikler çok güzel geçer çünkü ikisi de farklı kişilikteki karşı cinsi tanıma heyecanını yaşar, fakat iş uzun soluklu birlikteliğe geldiğinde yengeç erkeği aslan kadını tarafından üzülebilir. İnce düşünen ve karşı tarafa zarar vermemek için itina eden yengeç erkeği bu özelliğini sevdiği kadın için daha fazlasını yapmaktadır. Aslan kadını bunun karşılığını verirse mutlu olurlar aksi takdirde yengeç erkeği yıpranabilir.

ASLAN KADINI İLE ASLAN ERKEĞİ

Ortak özellikleri nedeni ile empati kurmalarına gerek kalmadan birbirlerini kolay analiz edebilirler. Her iki tarafın da egolu olması zaman zaman küçük sorunlar yaşatsa da aslında çok keyifli çift olabilirler. Dışarıdan bakıldığında iki havalı aslan dikkatleri üzerine toplayan, fark edilen tipler olarak hep göz önündedirler ve egoları sürekli tavan yapar, bu durum özel ilişkilerini zedelemez ise sorun yaşanmaz fakat sen- ben tartışması yapılırsa birliktelikleri zedelenebilir. Kibirli aslanların en dikkat edecekleri konu ise kibirlerini birbirlerine karşı yapmamalarıdır.

 ASLAN KADINI İLE BAŞAK ERKEĞİ

Maalesef çok zor bir birliktelik olur, uzun sürmez, süremez. Ciddi, resmi, çalışkan ve prensiplerinden ödün vermeyen başak erkeği, aşırı egolu ve eğlencesiz, fantazisiz yaşayamayan aslan kadınları ile hiç uğraşmaz. Uğraşmaz derken aslan kadınının aşırı hareketliliği ve kimi zaman da şımarık hali başak erkeğine göre asla değildir. Kısa süreli birlikteliklerde birbirlerine cazip gelseler de uzun süre birlikte olamazlar. Ayrıca aslan kadını için de başak erkeği oldukça sıkıcı gelir. Üstelik pintiliği ile bilinen başak erkeğinin aslan kadınının giderlerine para yetiştirmesi de oldukça zor bir durumdur.

ASLAN KADINI İLE TERAZİ ERKEĞİ

Aslan kadını ile terazi erkeği ikilisi çok uyumlu ve dışarıdan bakıldığında da imrenilecek niteliklere sahip bir birlikteliktir. Sürekli denge sağlamaya çalışan terazi erkeği çok yönlü ve zeki aslan kadını ile çok iyi anlaşmaktadır uzun süreli birliktelikler ve mutlu evlilikler bu burcun çiftleri ile yakalanabilir. Her burç birlikteliklerinde çıkan ufak tefen sorunlar yaşansa da zeki aslan kadını ile ölçülü terazi erkeği konuyu büyütmemektedir. Aile olduklarında güzel örnek teşkil derler. Bazı zıt yönlerini bile adeta birbirleri ile kaynaştırmış durumdadırlar.

ASLAN KADINI İLE AKREP ERKEĞİ

Akrepler onurlu ve prensipleri olan burçlardır. Akrep erkeği bu özelliği fazlasıyla taşır ve aslan kadınındaki aşırı özgürlük, eğlence ve gülüp oynama gibi havai davranışları akrep erkeğini endişelendirir. Aslında flört dönemi her ikisi için de çok güzel ve değişik geçer, ama bu süreç uzun süreli birlikteliğe ve evliliğe taşınamaz çünkü akrep erkeği nazik davranarak bazı sorunları görmezden gelse de sürekli kendisini strese sokar. Akrep erkeği içten içe planlar yapsa da aslan kadınının önsezileri bunu hemen fark etmektedir. Yani aslan kadını, akrep erkeğinin daha ne kadar dayanacağını kestirebilir. Nadir de olsa akrebin çıkışlarına rastlamak mümkündür.

ASLAN KADINI İLE YAY ERKEĞİ

Yay erkeğinin ani değişen tavırları aslan kadınını endişelendirse de şayet uyum sağlamak için çaba gösterirlerse mutlu olabilirler. Aslan kadını evine bağlı, düzenli ve tertipli bir kadın olarak ne kadar ön plana çıksa da yay erkeği bir o kadar uçarı, kafasına göre takılan, anlık yaşayan ve uzun vadeli planlar yapmayan kişilerdir. Bu nedenle de evlilik gibi bir müessese için yay erkeği çok geç evlenirse birlikteliğini sürdürebilmektedir. Erken evlenen yay erkekleri aslan kadınını istemeden de üzebilir.

ASLAN KADINI İLE OĞLAK ERKEĞİ

Çekici ve cazibeli aslan kadını oğlak erkeğinin ilgisini hemen çekse de oğlak erkeği ilk adımı aslan kadından beklemektedir. Oğlak erkeği kendisine müdahale edilmesinden hoşlanmadığı için aslan kadınından uzak durmak istese de yakınlık gösterildiğinde hayır diyemez. Flört dönemi harika geçer fakat oğlak erkeğinin bencil yanını fark eden aslan kadını ilk adımı atan kişi olsa da geri adım atmaktan geri kalmaz. Yani uzun süreli birliktelik imkansız gibidir.

ASLAN KADINI İLE KOVA ERKEĞİ

Farklı karakterlerde olduklarından ve fazla ortak yanları bulunmadığından pek anlaştıkları söylenemez. Yetenekli ve çok yönlü kova erkeği aslan kadını ile dolu dolu aşk yaşasa da evlilik düşünmez. Aynı durum aslan kadını için de geçerlidir. Aslan kadını da sever hatta aşık olur fakat uzun süreli birliktelik için bunu yeterli bulmaz.

ASLAN KADINI İLE BALIK ERKEĞİ

Kısa süre birliktelikler keyifli geçse de uzun beraberlikler her iki taraf için de sıkıcı olabilir. Uysal ve uyumlu balık burcu erkeği aslan kadınının aşırı dışa açık, hareketli ve sosyal olmasından rahatsızlık duyabilir. Çok iyi iki arkadaş hatta flört bile olabilirler ama kalıcı ve uzun birliktelikler bu burçlar için uygun bir örnek değildir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git