Balgamı Söken ve Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Harika Çözüm

Balgamı Söken ve Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Harika Çözüm
24 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 821 kez okundu.

İnsan bedeninin bağışıklık sistemi, farklı yollarla bedenimize giren çeşitli mikroorganizmalara karşı savaşan bir savunma sistemidir. Birçok farklı doku ve organdan oluşur ve bunların tamamı bir bütün olarak hareket eder.

Bağışıklık sisteminizle birlikte akciğerleriniz oksijeni solumak ve depolamaktan sorumlu olan en önemli organlardandır ve aynı zamanda karbon dioksiti burnunuz yoluyla bedeninizden dışarı atar. Eğer burnunuz mukus sebebiyle tıkanırsa, bu durum akciğerlerinizi de etkiler. Bu yüzden bugün sizlerle paylaşacağımız karışım sayesinde bağışıklık sisteminizi geliştirecek ve güçlendireceksiniz. Hem yetişkinler hem de çocuklar için harika olan bu karışım hem akciğerlerinizi temizleyecek hem de bağışıklık sisteminizi geliştirecektir.

Balgam Birikimi ve Akciğer Sorunları

Balgam veya mukus bedenimiz tarafından bolca üretilen bir salgıdır ve her gün yaklaşık olarak 1 veya 2 litre mukus üretiriz. Çoğunlukla bunları tükürürüz ancak bizler veya çocuklarımız soğuk algınlığına yakalandığında, nefes almamızı sağlayan kanallar tıkanır ve bu sorun, genel bir rahatsızlığa dönüşür. Bu birikme aynı zamanda alerji ve diğer etkenlerden de kaynaklanabilir. Eğer sorun sürekli olarak devam ederse veya balgamınızda yeşil bir renk veya kan görürseniz, ciddi bir soruna dönüşmeye başlar. Bu, akciğerinizde bir sorun olduğu ve doktora görünmeniz gerektiği anlamına gelmektedir.

Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirecek Harika İçecek

  • Bu içeceği hazırlamak için tek ihtiyacınız olan yulaf, bal ve sudur.
  • Yulafı su ile yıkadıktan sonra bir bardak bal ve bir bardak su ile karıştırın.
  • Su ve balı ölçeceğiniz bardağın hacmi 100 ml olmalıdır.
  • Karışımı birkaç dakika boyunca kaynatın ve tüm gece bekletin.
  • Sabah olduğunda içeceği süzün ve bir cam şişede saklayın.
  • Karışımı dilerseniz buzdolabında da saklayabilirsiniz ancak ömrü maksimum 1 haftadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git