Bu Basit Yöntem 30 Saniyede Stresi ve Baş Ağrısını Yok Ediyor

Bu Basit Yöntem 30 Saniyede Stresi ve Baş Ağrısını Yok Ediyor
23 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.116 kez okundu.

Baş ağrısı pek de hoşlandığımız bir duygu değildir. Özellikle işteyken veya yoldayken, yanınızda ağrı kesici olmadığında yaşadığınızda sorununuz daha da büyür. Ve tabi ağrı kesicileri gerçekten gerekli olmadığı sürece kullanmamak gerekiyor. Baş ağrısı ve stresten sadece 30 saniyede hiçbir ilaca gerek kalmadan kurtulmanız için bugün sizlerle basit bir yöntem paylaşacağız.

Bedenimizde masaj yapıldığında farklı türdeki ağrıları geçirecek bazı noktalar vardır. Örneğin akubası teknikleri baş ağrısından kurtulmak için çok faydalıdır. Baskı uygulamanız gereken nokta avuç içi ile baş parmağınız arasındadır. Baş ve işaret parmağınızı birleştirdiğinizde çıkıntı yapan noktayı bulmanız gerekmektedir.

Ne Yapılması Gerekir?

Aynı elin işaret parmağı ile ilgili bölgeye basınç uygulayın ve bu esnada baş parmağınızı geriye doğru çekin. Baskıyı 30 saniye boyunca devam ettirin ve ardından diğer elinize baskı uygulayın. Buraya da 30 saniye boyunca baskı uygulamanız gerekiyor. Eğer her şeyi doğru yaparsanız, baş ağrınız kısa bir süre sonra geçecektir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git