Beyaz Saçlarınızı Kapatacak Kimyasalsız ve Doğal Boya

Beyaz Saçlarınızı Kapatacak Kimyasalsız ve Doğal Boya
15 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.563 kez okundu.

Piyasada, beyazlayan saçlarınızı kapatmayı vaat eden yüzlerce farklı saç boyası bulunmaktadır ancak dürüst olmak gerekirse, çoğu işe yaramaz ve aynı zamanda oldukça da pahalıdır. Neyse ki, bugün beyaz saçlarınızı çok kısa bir süre içerisinde kapatacak ve harikalar yaratacak doğal bir çözümü sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu karışım patates kabuklarından hazırlanıyor ve %100 etkilidir. Kabuklarda bulunan nişasta, saçlarınızdaki beyazları kapatmaya yardımcı olacak doğal bir saç boyasıdır ve bunu sadece birkaç ay içerisinde gerçekleştirecektir. İşte, neler yapmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgiyi hemen aşağıdan bulabilirsiniz:

Malzemeler

  • 6 patates
  • 1 şişe şampuan
  • 1 saç kremi
  • 1 tencere
  • 1 süzgeç
  • 1 büyük bardak

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

İlk olarak patatesleri soyun ve ardından bir kenara koyun. Ardından kabukları iki litre suyu bir tencere içerisinde 30 dakika kadar kaynatın. Daha sonra karışımı süzün ve bir şişeye dökmeden önce tamamen soğumasını bekleyin.

Karışımı kullanmadan önce saçınızı şampuan ile yıkayın. Bu sayede saçlarınızı nemlendirecek ve saçlarınızdaki beyazların daha az kırılgan olmasını sağlayacaksınızdır. Ardından bu karışımı saçlarınıza uygulayın ve 20 dakika kadar bekleyin. Son olarak saçlarınıza saç kremi uygulayarak süreci tamamlayın. Saçlarınızı her yıkadığınızda süreci tekrarlayın ve çok kısa bir süre içerisinde sonuç elde etmeye başlayacaksınızdır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git