Bir Dizi Daha Bitiyor

Bir Dizi Daha Bitiyor
1 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 829 kez okundu.

Reyting rekortmeni dizi ekranlara veda ediyor…Star TV ekranlarında az ama öz dizi var… Ufak Tefek Cinayetler, Börü, İstanbullu Gelin, Jet Sosyete, Avlu… Bu diziler aynı zamanda en çok konuşulan diziler arasında yer alıyorlar. Hal böyle olunca Star Tv, yılın en karlı çıkan kanalı oldu. Ancak herkesi şoke edecek bir haber gelebilir.

STAR TV’nin o dizisi final mi yapıyor? Bu habere herkes şok olacak. Çünkü dizideki uyumsuzluk, dizinin sürekli tekrar etmesi dizinin sonunu getirebilir. İzleyici artık bu durumdan yıldı ve sosyal medyada ağır eleştiriler yapmaya başladı bile.Peki Star TV’nin hangi dizisi final yapacak? Duyduğunuzda çok şaşıracaksınız…

İSTANBULLU GELİN BU SEZON SONU BİTECEK Mİ; Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in rol aldığı aldığı İstanbullu Gelin dizisi fazlasıyla ilgi gördü. Genelde Özcan Deniz’in rol aldığı diziler çok beğenilir ve uzun süre devam eder. Ancak dizinin beğenilmeyen durumları var. Örneğin; Özcan Deniz ve Aslı Enver’in arasında ki yaş farkından dolayı çiftin uyumunun beğenilmemesi.

Özcan Deniz’in kardeşi gibi duran oyuncu ile çift olarak yakışmadıkları herkes tarafından yapılan eleştiriler arasında.Reytingler de istenilen düzeyde bir ivme yakalayan dizi, total reyting sonuçlarında Arka Sokaklar ve Aşk ve Mavi gibi dizilerle başa çıkamıyoru Her daim onların bir adım gerisinde kalıyor. Tabi diğer taraftan son zamanlarda reyting oranlarını yükselten dizi olumlu eleştiriler almaya başladı.

Reytinglerde ilk 3 içerisinde olan İstanbullu Gelin, oyuncu kadrosu ve konusu ile belli bir ivme kazandı. Özellikle hikayedeki duygu geçişleri ve arka planda oynanan oyunlar izleyiciyi kendisine çekmeyi başardı. Eğer dizi bu ivmeyi devam ettirirse yükselişi devam edecektir. Ancak hikayede tekrarlara düştüğü zaman diziye final yolu gözükmektedir.

Özellikle son dönemde, belli konularda takılınıp kalması, hikayenin bir türlü akmaması seyircinin canını sıkmış olacak ki, kulislerde final iddiaları dönemeye devam ediyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git