Boynunuzdaki, Koltuk Altınızdaki ve Kasıklarınızdaki Koyu İzlerden 15 Dakikada Kurtulun

Boynunuzdaki, Koltuk Altınızdaki ve Kasıklarınızdaki Koyu İzlerden 15 Dakikada Kurtulun
19 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 2.360 kez okundu.

Deodorant, spreyler, tıraş ve güneşe maruz kalmak boynumuzda, koltuk altlarımızda ve kasıklarımızın iç kısmında koyu izlerin oluşmasına neden olur. Aynı zamanda obezite, şeker hastalığı, hormonal değişiklikler ve mide kanseri gibi sindirim sorunları bu lekelerin oluşmasına ön ayak olmaktadır. Bu sorunun tedavisi için insanlar servetler harcamaktadır ve tavsiye edilen ürünler genellikle vakit ve para kaybından başka bir şeye yaramamaktadır.

Neyse ki, bu sorundan kurtulmanız için kullanabileceğiniz doğal yöntemler bulunuyor. Bu basit yöntemi deneyin ve harika sonuçlar karşısında şaşkına dönün. Dahası, bu tarif optimal cilt sağlığınızı yerine getirecek, sizi daha genç gösterecek ve cildinizdeki her türlü lekeden de sizi kurtaracaktır.

  1. Tarif

Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı süzme zeytin yağı
  • 1 yemek kaşığı karbonat
  • 1 yemek kaşığı deniz tuzu

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Bir plastik kap içerisinde tüm malzemeleri, pürüzsüz bir krem kıvamına gelene kadar karıştırın. Bu karışımı koyu lekelerin üzerine uygulayın, yaklaşık 20 dakika kadar bekleyin ve ardından soğuk su kullanarak, bölgeyi temizleyin.

  1. Tarif

Malzemeler

  • Yağsız süt
  • Limon
  • Beyaz kil

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Kili bir kabın içerisine koyun ve limon veya süt ile karıştırın. İlgili bölgenin üzerine karışımı uygulayın ve 15 dakika kadar bekleyin. Son olarak ilgili bölgeyi soğuk su ile yıkayın.

Seçmiş olduğunuz tedavileri haftada 3 sefer, lekelerden tamamen kurtulana kadar kullanabilirsiniz. Tedavi sürecince UV koruması için uygun kremleri kullanmadan güneşe maruz kalmayın ve bol miktarda su için. Dahası, E vitamini açısından zengin gıdalar da tüketmeniz gerekiyor. Eğer dilerseniz, biraz da hindistan cevizi yağı da ekleyebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git