Bu İki Gıda Şeker Hastalığınızı Sonsuza Kadar Veda Ettirtiyor

Bu İki Gıda Şeker Hastalığınızı Sonsuza Kadar Veda Ettirtiyor
2 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.983 kez okundu.

Şeker hastalığı, beden artık yeterli miktarda insülin üretememeye veya kullanamamaya başladığında ortaya çıkan kronik bir sorundur. İnsülin, kan şekeri seviyelerini kontrol etmek ve glikozun hücrelere girerek, enerjiye dönüştürülmesini sağlamak için pankreas tarafından üretilen bir hormondur. Şeker hastalığı, hayatınızı riske atabilecek ciddi bir rahatsızlıktır.

Şeker hastaları nispeten sıradan bir hayat sürebilirler. Tedavi insülin takviyesi ve sağlıklı bir beslenmeyi içermektedir ancak hastalığın bir takım doğal çözümler ile tedavi edilmesi de mümkündür. Bugün size sunacağımız çözüm tamamen ucuz ve etkilidir. Aynı zamanda diğer şeker hastalığı ilaçlarından da çok daha iyidir. Muhtemelen evinizde hazır olarak bulunan iki gıdadan oluşmaktadır ve sadece dakika içinde hazırlayabilirsiniz.

Yapmanız Gerekenler

Malzemeler

  • 300 gram kereviz
  • 6 limon

Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak kerevizi yıkayın ve bir kap içerisinde rendeledikten sonra üzerine limon suyunu sıkın. Şimdi kabın ağzını kapatın ve su dolu bir başka tencerenin içerisine yerleştirdikten sonra suyu kaynatın ve birkaç saat sonra ateşin altını kısarak, ateşten alın ve soğuması için biraz bekleyin. Ardından karışımı bir kavanoza alın ve buzdolabında muhafaza edin. Kahvaltı etmeden yarım saat önce her sabah aç karna bu karışımdan bir yemek kaşığı kadar tüketmeniz gerekiyor. Hazırladığınız bir karışım yaklaşık olarak iki ay boyunca kullanılabilinir ve bu süre, kan şekerinizi düzenlemesi için de yeterli bir süredir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git