Bu Karışımlar ile Eklem İltihaplanmasına Elveda Deyin

Bu Karışımlar ile Eklem İltihaplanmasına Elveda Deyin
27 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.784 kez okundu.

Eklem iltihaplanması, eklemlerdeki iltihaplanmanın ağrıya ve sertleşmeye neden olduğu oldukça ağrılı ve dejeneratif bir rahatsızlıktır. Birçok insan bu korkunç sağlık sorunu ile başa çıkmaya çalışmaktadır ve doktorlar onlara her zaman geleneksel ilaçlardan önermektedir.

Eklem iltihaplanmasının en yaygın türü osteoartrittir ki bu rahatsızlık yaşa ve yıllar içerisinde eklemlerde oluşan yıpranmaya bağlı olarak giderek daha da kötü bir hal almaktadır. Neyse ki, bu sorun için doğal bir çözüm var ve ağrıdan sonsuza dek kurtulmanız için bu çözümlerden bazılarını bugün sizlerle paylaşıyor olacağız. Doktorlar bile bu karışımların ne denli etkili olduğunu gördüğünde şaşırmaktadırlar.

Salatalık Suyu

İlk olarak 150 gram salatalığı doğrayın. Ardından salatalığı bir bardak su ve 75 gram zerdeçal tozu ile karıştırın. Tüm faydalarından yararlanmak için öğle yemeğinden önce bu karışımdan her gün bir bardak tüketin.

Maydanoz Suyu

Bir litre kaynar su ve bir avuç sarımsak ile bir karışım hazırlayın ve 20 dakika boyunca demlenmesini bekleyin. Soğuduktan sonra her öğünden önce bir bardak tüketin.

Sütlü Zerdeçal Suyu

Bir çay kaşığı toz zerdeçalı bir bardak süt ile karıştırın (tat vermek için dilerseniz bal da ekleyebilirsiniz). Malzemeleri iyice karıştırın ve belirtileri hafifletmek için haftada üç sefer bu karışımdan tüketin.

Artık bu doğal karışımları hazırlamayı bildiğinizde göre bunları her gün kullanabilir ve ağrılarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git