Burak Özçivit’in Galada Giydiği Ayakkabılar Olay Oldu

Burak Özçivit’in Galada Giydiği Ayakkabılar Olay Oldu
5 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 366 kez okundu.

6 Nisan’da vizyona girecek filmi ‘Can Feda’ filminin galasında basın mensuplarının karşısına geçen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in ayakkabıları geceye damga vurdu. Başrollerini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin paylaştığı “Can Feda” adlı filmin galası önceki akşam gerçekleştirildi.

BURAK’IN AYAKLARI OLAY OLDU

Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı gecede başrol oyuncularından Burak Özçivit’in ayakkabıları olay oldu. Geceye eşiyle birlikte katılan yakışıklı oyuncunun ayaklarını görenler “Fahriye, eşine ayakkabıları seneye de giysin diye 23 numara büyük almış” şeklinde yorumlar yaptı.

BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİLER

Galada gösterim öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan Özçivit, Türk sinemalarında ilk defa bir filmde Kara Kuvvetleri ile Hava Kuvvetleri’nin bir arada yer aldığını söyledi.

İşte Burak Özçivit ve ayakkabıları…

Burak Özçivit'in Galada Giydiği Ayakkabılar Olay Oldu_0.jpg

Burak Özçivit 24 Aralık 1984 İstanbul doğumlu bir ünlümüzdür.Aslen nereli diye merak eden kişiler olabilir hemen cevap verelim Aslen Antepli.Liseyi Kazım İşmen Lisesini okuyarak bitirmiş ardından ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümününde okuluna devam etmektedir.2003 senesinde Best Model OF Turkey adındaki yarışmaya girmiş Gelecek Vadeden yarışmacı olarak seçilme şansı yakalamıştır.Boyu 1.84’dür.

2003 tarihinde yarışmanın ardından Erez Ajans’ta çalışmaya başlayan Yakışıklı Oyuncu ardından ise mankenliği bırakmıştır.2005 tarihinde şansını tekrar denemek amacı ile yine Best Model Of Turkey yarışmasına girmiş ve bu sefer yarışmayı kazanan kişi olmuştur.Bu yarışmanın sonrasında Best Model Of The World yarışmasına katılmış ve Dünya’da en iyi ikinci manken seçilmiştir.

Yarışmalar bittikten sonra hem Türkiye’de ünlü firmalarla hemde yurtdışındaki ünlü firmalarla çalışıp defilelerde bulunmuştur.

Oyunculuğa adım atması ise 2006 tarihindeki ilk dizisi ile gerçekleşmiştir.Eksi 18 adındaki dizide genç bir komiser olan Murat karakterini canlandırmıştır.2007 tarihinde Musallat adındaki filmde oynamıştır.2008 tarihinde ise Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Zoraki Koca dizisinde oynadı.Ardından ise İhanet dizisinde oynadı.

2008 senesinde Baba Ocağı adındaki dizide Güven karakteri ile ekrana çıkmıştır.Küçük Sırlar Çetin karakteri ile dizi hayatına devam etmiştir.2011 tarihinde Muhteşem Yüzyıl Malkoçoğlu karakterini canlandırdı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git