Bu Çekirdekler En Ölümcül Hastalıkları Bile Tedavi Edebiliyor

Bu Çekirdekler En Ölümcül Hastalıkları Bile Tedavi Edebiliyor
21 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.391 kez okundu.

Dürüst olmak gerekirse, üzüm çekirdeklerinin çok güçlü birer kanser karşıtı madde olduklarını öğrendiğinizde bizler gibi çok şaşıracağınızı biliyoruz. Evet, oldukça güçlü birer kanser karşıtı bileşendirler (dünyadaki diğer bilinen tüm meyvelerden de güçlüdürler).

Yapılan araştırmalar üzüm çekirdeği özünün geleneksel kemoterapi tedavilerine kıyasla çok daha güçlü olduğunu ve gelişmekte olan kanser hücrelerini öldürebildiğini bulmuşlardır.

Muhtemelen şimdi kendinize soruyorsunuzdur, bunlar nasıl işe yarıyor? Kanser ilerlediğinde, kanser hücrelerini öldürmeyi başarabilen üzüm çekirdeği özü işte şu şekilde çalışıyor:

Üzüm çekirdeği özü, geleneksel kemoterapi tedavilerine karşı dirençli olduğu bilinen kanserli hücreleri doğrudan hedef alıyor. En iyisi ise üzüm çekirdeği özünün sağlıklı hücreler üzerinde hiçbir olumsuz etkiye sahip olmamasıdır. Daha önce de belirttiğimiz gibi üzüm çekirdeği özü sağlıklı hücrelere hiç dokunmadan doğrular ileri seviyedeki kanserli hücreleri hedef alıyor.

Uzmanlar üzüm çekirdeği özünün oksidatif strese neden olduğunu ve dolayısıyla da apoptoz olarak da bilinen bir süreci başlattığını yani hücrelerin kendi kendilerini öldürmeye başlamalarını sağladıklarını düşünüyor. Ve kanserli hastalar bu özden çok az tüketerek, bu hücreleri öldürmeyi başarabiliyor.

Ve bunların diğer güzel yanı ise üzüm çekirdeği özü genellikle ilaçlara ve tıbbi müdahalelere karşı direnç geliştirmiş kanserli hücreleri de hiç zorlanmadan yok edebilmektedir. Yani geleneksek kemoterapi tedavilerinin başaramadıklarını da başarabiliyorlar.

İşte, bu tedavi için bilmeniz gerekenler:

Malzemeler

  • 1 bardak üzüm çekirdeği
  • 1 kapaklı cam kavanoz
  • 1 temiz havlu

Nasıl Hazırlanır?

İşte, bilmeniz gerekenler: ilk olarak su ile üzüm çekirdeklerini yıkayın. Daha sonra suyu emmek için havluyu kullanın. Ardından bu çekirdekleri 2-3 gün boyunca kuruması için açık havada bekletin. 3. günde tüm çekirdekleri dövün ve bu karışımı cam kavanoza koyduktan sonra karanlık ve serin bir yerde muhafaza edin.

Nasıl Kullanılır?

Bu tozdan günde 2-3 sefer tüketmeniz gerekiyor. Bir bardak suyun veya meyve suyunun içine bir yemek kaşığı kadar ekleyin. İyice karıştırın ve karışımı tüketin. Bu tedaviyi üç ay boyunca uyguladığınızdan emin olun ve sonrasında 2 ay ara vermeyi unutmayın.

Elde edeceğiniz sonuçlar karşısında şaşkına döneceğinizi garanti edebilirsiniz. Umarız ki, bu yazımızı faydalı bulmuşsunuzdur ve aile ve arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git