Cildinizi %90 Oranında Yenileyen Mucizevi Karışım

Cildinizi %90 Oranında Yenileyen Mucizevi Karışım
19 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 2.068 kez okundu.

Cildimiz, bedenimizdeki en büyük organımızdır ve bizi dış etkenlerden korumak ile sorumludur. Ancak cildimiz oldukça narindir ve bu, ona iyi bakmamız gerektiği anlamına gelir. Cildimiz, zaman içerisinde yıprandığımızın ve yaşlandığımızın belirtilerini gösteren ilk organımızdır ve bu durumlarda cildinizin kötü görünmesine neden olacak sarkmalar ve kırışıklar ile sonuçlanabilir.

Yaşlandıkça kırışıklıklarımızın çıkması normaldir ancak kimi zaman beslenme bozukluğu gibi bazı diğer sebeplerden ötürü genç insanlar da kırışıklıklara sahip olabilmektedir. Çoğu kişi kırışıklıkları gidermek için piyasada bulunan ticari kırışıklık karşıtı kremleri tercih etmektedir ancak bu ürünler nadiren işe yarar ve işe yaradıklarında da faydadan çok zarar verecek bir dizi yan etkiye neden olurlar. Neyse ki, bu sorununuzu çözebilecek doğal çözümler var ve bugün sizlerle bunların en iyisini paylaşıyor olacağız. İşte mucizevi karışım:

Malzemeler

  • 3 diş sarımsak
  • 4 limon
  • 10 yemek kaşığı bal
  • 200 gram keten tohumu yağı

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Sarımsakları iyice yıkanın, soyun ve doğrayın. Ardından aynısını limonlara da yaptıktan sonra tüm malzemeleri bir kavanoza yerleştirin. Daha sonra tahta bir kaşık ile iyice karıştırdıktan sonra kavanozu kapatın ve buzdolabına yerleştirin.

Cildinizi canlandırmak ve sayısız sorunu engellemek için bu karışımdan her gün bir yemek kaşığı kadar tüketin. Bunu düzenli olarak tüketmek kırışıklıkları, cilt sarkmalarını, koyu lekeleri, izleri ve benzer cilt sorunlarını engelleyecektir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git