Cinsel Sağlığınız için Vücudunuzun Bu Bölgesine Sarımsak Yerleştirin

Cinsel Sağlığınız için Vücudunuzun Bu Bölgesine Sarımsak Yerleştirin
20 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.493 kez okundu.

Elbette harika tıbbi güçleri olan birçok bitki ve sebze biliyorsunuzdur. Sarımsağın ise binlerce yıllık bir kullanım geçmişi var ve modern bilime rağmen popülaritesini hiç kaybetmeden hala da kullanılmaktadır. Bu, birçok doğal çözümün hala etkili olduğu ve sarımsağın da birçoğumuz için tedavi edici etkisi olduğu anlamına gelmektedir. Bu yüzden sarımsağın bizler için sağladığı sağlık faydalarına bir göz atalım.

Son zamanlarda eğer sarımsağı bedenimizin belirli yerlerine koyarsak belirli hastalıklar karşısında harika sonuçlar elde edeceğimizi öğrendik.

Bedenimizdeki bazı sorunlardan kurtulmak veya bu sorunları hafifletmek için bir parça sarımsağı kulağınıza yerleştirmeniz gerekebiliyor. Sahip olduğu antibiyotik ve iltihaplanma karşıtı özellikleri sayesinde serumen tıkanıklığı, enfeksiyonlar ve hatta birkaç gün boyunca bizi rahatsız eden uğultu gibi çeşitli hastalıkları tedavi edebiliriz.

Sarımsağı sadece kulağımıza, içeri sokmadan yüzeysel olarak yerleştirmemiz gerekiyor. Aynı kulaklık takmak gibi olmalıdır. Bu şekilde gece uyuyun. Ertesi gün uğuldama, ağrı, enfeksiyon veya yaşadığınız herhangi bir rahatsızlık tamamen geçmiş olacaktır.

Duyma ile ilgili olan çoğu hastalık için oldukça hızlı ve kolay bir çözümdür. Ancak eğer gelişmelerden memnun kalmazsanız, değerlendirme ve tedavi için gerektiğinde doktorunuz ile görüşmeyi de unutmayınız.

Bu özelliklere ek olarak işte sarımsağın içindeki bazı önemli besinler:

  • Potasyum
  • Alsin
  • Kuarsetin
  • C, B1 ve B6 vitaminleri
  • Kalsiyum
  • Glütamik ve aspartik asit

Vajinal Enfeksiyonlar için Sarımsak

Sarımsak bazı diğer enfeksiyonlar için de kullanılabilinir. Örneğin bir kadınsanız ve vajinal enfeksiyonunuz varsa, tedavi etmenize yardımcı olabilir. Sarımsağı bir iğne ve iplik yardımıyla delip, içinden bir ip geçirin ve ip kısmı dışarıda olacak şekilde sarımsağı cinsel organınıza yerleştirin. Bu şekilde tüm gece uyuyun. Ertesi gün sarımsağı çıkartın ve enfeksiyonun çok hızlı ve etkili bir şekilde geçtiğine tanık olun.

Gördüğünüz gibi sarımsağın bir an önce uygulamaya başlamanız gereken birçok kullanım alanı bulunmaktadır.

Umarız ki, bu yazımızı faydalı bulursunuz ve aileniz ve arkadaşlarınız ile de paylaşmayı unutmayın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git