Bu Dört Bitki Uyku Apnesi ve Uykusuzluk Sorunlarınızı Tedavi Ediyor

Bu Dört Bitki Uyku Apnesi ve Uykusuzluk Sorunlarınızı Tedavi Ediyor
9 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.041 kez okundu.

Ne yazık ki, günümüzde çok fazla sayıda insan uyku sorunları, uykusuzluk veya uyku apnesi gibi rahatsızlıklar ile başa çıkmaya çalışıyor.

Ancak sonunda uyku düzeninizi yoluna koymanın ve biraz da dinlenmenin basit ve doğal bir yolu var. Tek yapmanız gereken aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz bitkilerden birisini yatak odanıza yerleştirmek ve dinlendirici ve rahatlatıcı ortamın tadını çıkarmaktır.

Yılan Bitkisi

Yılan bitkisi geceleri, diğer tüm bitkilere kıyasla daha fazla oksijen salgılamaktadır. bu yüzden evinizdeki havanın kalitesini arttırır ve sizin daha kolay nefes almanıza yardımcı olur.

Lavanta

Lavantanın rahatlatıcı özellikleri yüzyıllar boyunca kullanılmaktadır çünkü etkin bir şekilde anksiyete ve stres ile başa çıkabilmektedir. Aynı zamanda kalp ritmini yavaşlatır ve yatak odanızda sakin bir ortam yaratarak mükemmel bir dinlenme ve uyku ortamı hazırlar.

İngiliz Sarmaşığı

İngiliz sarmaşığı yetiştirmesi en kolay bitkilerdendir ve odanızdaki hava kalitesini mükemmel bir şekilde arttırır. Havadaki toksinleri emer, oksijen salgılar ve nefes almanızı kolaylaştırır. Dahası, havada bulunan küfleri %94 oranında azaltmaktadır.

Aloe Vera

Gece olduğunda aloe vera bitkisi bolca oksijen salgılar ki bu uykusuzluğu gidermenize yardımcı olur ve uykuya dalmanız için ihtiyacınız olan huzurlu ortamı sağlar.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git