Duyma Sorunlarının %97’sinden Kurtulmak için Bundan 2 Damla Kulağınıza Damlatın

Duyma Sorunlarının %97’sinden Kurtulmak için Bundan 2 Damla Kulağınıza Damlatın
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.161 kez okundu.

Duyma sorunları ve yaşlanmak. Bu iki şey birbiri ile yakından ilişkilidir. Hepimiz bunu biliyoruz, değil mi? Ancak bu gerçek sorun değildir. Karşılaştığımız sorunlardan birisi gideren artan miktarda insan sağlık sorunu yaşamaktadır ve yaş, cinsiyet ve ırk fark etmiyor. Evet, ne yazık ki genç insanlar ve çocuklar da bu sağlık sorunundan etkileniyor.

Baylar ve bayanlar, kulaklarınız çok hassastır ve onlara iyi bakmanız gerekir. Uzmanlar, duyma kayıplarının çeşitli nedenlerden ötürü meydana geldiğini söylemektedir. Bunlar arasında yaş, genetik ve gençliğinizde gittiğiniz tüm o rock konserleri bulunuyor.

Ve dürüst olmak gerekirse, 50 yaşın üzerindeki insanların yaklaşık 26.7 milyonunun duyma sorunu olduğunu biliyor muydunuz?

Birçok insan için duyma sorunları kademeli olarak gerçekleşiyor ve bunu nadiren fark ediyorlar. Diğerleri ise kulakları ile bir gün duyarken, bir sonraki gün duymamaya başlıyorlar.

Günümüzde eczanelerde birçok ürün bulunuyor ancak niçin doğal şeyler varken onlara güvenesiniz ki? Dünya çapından birçok insan bu karışımı denemiş ve duyma sorunlarınızı hızlıca ve kolayca giderebildiğini söylemiştir. Bu karışım için tek ihtiyacınız olan 2 basit malzeme, sarımsak ve zeytin yağı.

Sarımsak, bu solüsyonda kullanılan malzemelerden birisidir. Tüm dünya çapında sıklıkla kullanılan bu malzeme bu sorun da dahil olmak üzere birçok sağlık sorununu gidermektedir.

Malzemeler

  • 3 diş organik sarımsak
  • Zeytin yağı
  • Damlatıcı
  • Pamuk veya saargı bezi

Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak 3 diş sarımsağı alın ve tamamen temizleyin.

Daha sonra onları yıkayın ve olabildiğince suyunu çıkarmak için bir havanda ezin.

Ve şimdi sarımsak suyunu, zeytin yağı ile karıştırın ve damlatıcıya koyun.

Nasıl Kullanılır?

Kulaklarınıza 3-4 damla damlatın.

Not: Bunu yaptıktan sonra dinlenmeniz gerekiyor, bu sayede zeytin yağı kulağınızın derinliklerine nüfus edebilir. Uzanarak dinlenmenizi tavsiye ediyoruz.

Ve son bir şey daha, yağın dışarı çıkmaması için kulağınızı pamuk veya gazlı bez ile kapatınız.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git