Eklem Ağrılarınıza Hoşça Kal Deyin

Eklem Ağrılarınıza Hoşça Kal Deyin
12 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.875 kez okundu.

Dünyadaki birçok insan gut veya eklem yangısı gibi iltihaplı hastalıkların neden olduğu yoğun eklem ağrıları çekmektedir. Bu gibi ağrılar genellikle ciddidir ve güçlü ağrı kesiciler kullansanız bile geçmezler. Ancak ağrılarınızı hafifletecek ve herhangi bir yan etkiye neden olmadan durumunuzu tedavi edebilecek doğal bir çözüm olduğunu bilmeniz gerekiyor. İşte, bilmeniz gerekenler:

Malzemeler

  • Tatlandırılmamış jelatin
  • Bir bardak su veya en sevdiğiniz taze meyve suyu

Hazırlık ve Kullanım

5 gram tatlandırılmamış jelatini bir bardak suya koyun ve bardağın ağzını alüminyum veya kağıt havlu ile kapatıp, bir gece bekleyin.

Sabah olduğunda bardakta jelatinimsi bir madde olacak. Bunu blenderda homojen bir karışım elde edene kadar biraz su veya sevdiğiniz taze bir meyve suyu ile karıştırın.

Karışımı hemen için ve bir hafta boyunca süreci her sabah kahvaltıdan önce tekrarlayın.

İki gün dinlenin ve en iyi sonuçlar için süreci 3 sefer daha tekrar edin.

Bu karışım bedeninize kalsiyum ve kolajen sağlamaktadır. Bu, eklemlerinizin hareket kabiliyetini arttıracak ve ağrıyı da azaltacaktır. Kıkırdaklarınızın yenilenmesini teşvik edip, oluşmalarını sağlarken, cildinize gerekli suyu sağlayacak ve tırnaklarınızın ve saçlarınızın kalitesini arttıracaktır.

Karışım aynı zamanda kabızlık ve diğer sindirim sorunları için iyiyken, yara izlerinizi de geçirme konusunda etkilidir. Bu karışımı deneyin ve sonuçlar karşısında şaşkına düşün!


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git