Erkeğinizi Baştan Çıkarmanın Yolları!

Erkeğinizi Baştan Çıkarmanın Yolları!
27 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.827 kez okundu.

Aslında mini bir etek ve seksi bir bluz genel olarak erkekleri baştan çıkarmak adına yeterli olabiliyor. Fakat bazen bunların yeterli olmadığı durumlar da yok değil. İşte bu durumda faydalanabileceğinizi düşündüğümüz erkeğinizi baştan çıkarma yolları tam size göre.

Erkeğinizi baştan çıkarmanın yolları

* Onu istediğinizi gösterin;

Erkeğinize onu ne kadar arzu ettiğinizi göstermekten çekinmeyin. Mesela telefon açın ve onu ne denli özlediğinizi anlatın. İç gıcıklayıcı ve güzel sözler sarf edin. Akşam eve geldiğinde onu karşılayacağınız seksi bir giysi bile ona ne anlatmak istediğinizi kolaylıkla ifade edecektir.

* Kokunuzun güzel olmasına özen gösterin;

Erkekleri baştan çıkarmanın en önemli yollarından biri kuşkusuz ki kullandığınız parfüm kokusudur. Teninize uyum sağlayacak güzel kokulu bir parfüm kullanarak karşınızdaki erkeğin önünden ya da yanından bir kere geçerseniz dikkatini çok kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Güzel kokular tercih ederek partneriniz için daima etkileyici ve kışkırtıcı olabilirsiniz.

* Bahsettiğiniz konular aynı olsun;

Bir erkeği baştan çıkarmaya yardımcı detaylardan bir tanesi de onunla konuşmaktır. Beraber olduğunuz erkekle bir konu ile ilgili tartışmak, farklı şeyler ile ilgili sohbet etmek ve düşüncelerinizi paylaşmak işte aradığım kız imajını basitçe oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Genel olarak konuştuğunuz konularda minik muzurluklar ile seksi çağrışımlarda bulunmanız, erkeğin konuştuğunuz konuya odaklanarak dış dünyaya kendisini kapatmasını sağlar. Örneğin spor ile ilgili yapacağınız birkaç doğru yorum ile sporun ne kadar seksi bir faaliyet olduğunu ballandıra ballandıra anlatmanız erkeğin ilgisini kısa yoldan çekmenize yardımcı olacaktır.

* Sevgi, güven ve saygı verin;

Bir erkeği baştan çıkarmanın yolu onu sevmek, ona saygı ve güven duymaktır. Erkekler kendilerinden korkan değil kendilerine güvenerek, saygı ve sevgi duyan kadınlardan hoşlanmaktadır.

Bu olguların önce baştan çıkaracak olan kişide bulunması aslına bakıldığında baştan çıkarmanın temelini oluşturmaktadır. Çünkü ilişkilerde hemen herkes tarafından aranılan özellikler aslında bunlardır.

* Kişisel bakımınıza özen gösterin;

Kişisel bakım çok önemlidir. Erkekler kendilerine bakmasını bilen ve dış görünümlerine önem veren kadınlardan çok etkilenmektedir. Abartısız ve güzel bir makyaj, saçların göze hoş gelen bir görünüme sahip olması, ellerin bakımlı olması gibi etkenler erkekleri etkilemek adına yeterlidir. Bir erkek bakımlı ve güzel bir kadından kolay kolay gözlerini ayıramaz ve ona bakarken onu fazlasıyla arzular.

* Gerekliyse ilk adımı siz atın;

İnsanlarda genel olarak her zaman ilk adımın erkek tarafından atılması gerektiği inancı hakimdir. Ancak bu tamamen bir hurafedir. İlk adımı atmak kişinin isteğini, sevgisini ve arzusunu karşısındaki insana belli etmesi anlamına gelir. İlk adımı atarak ilgi, arzu ve sevgiyi belli etmek nasıl bir kadının heyecanlanmasına neden oluyorsa aynı şekilde erkeğinde heyecanlanmasını sağlar ve onu kadına doğru iter. Kadınlar için ilk adımı atmanın en basit yolu seksi bakmaktır. Çünkü bakışlar başlı başına pek çok şeyi rahatlıkla ifade edebilmektedir.

* Değer verin;

Erkeğine sen çok değerli ve özel birisin hissini yaşatan bir kadın erkek tarafından baş tacı edilebilir. Unutulmamalıdır ki hemen her insanın değerli olduğunu hissetme gereksinimi vardır. Genel olarak kadınlar bu hissin kendilerine ait olduğunu düşünerek erkeğin yalnızca kendilerini değerli hissettirecek şeyler yapmasını isterler. Oysa kadın erkeğe değerlilik hissini tam anlamı ile yaşatabilirse erkek ilgi ve sevgisini kadına sonsuz bir şekilde verebilir. Çekici olduğunu ve arzulandığını hisseden bir erkek ona bu hisleri yaşatan kadına doğru akacaktır.

* Tepkilerinizi erkeğin ruh durumuna göre ayarlayın;

Bir erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en önemli etkenlerden bir tanesi de onun ruh halidir. Günü kötü geçen, stresli, yorgun, aç, bir kayıp yaşamış ya da sinirli bir erkeğin baştan çıkarılması oldukça zordur. Bu nedenden dolayı uygun zamanın beklenmesi gerekebilir. Bu durumda, erkeğe sıkıntılı zamanlarında kadının vereceği dostane bir destek, şartlar uygun duruma geldiğinde kadının erkeği baştan çıkarmasına ciddi ölçüde yardımcı olacaktır.

* Uygun ortam sağlayın;

Bir erkeği etkilemenin bir diğer etkili yolu ise ideal ortamdır. Sakin, güvenli, uygun bir müziğin bulunduğu, ısı ayarlarının iyi olduğu ve temiz bir ortamda kadın bütün dikkati kendi üzerinde çok daha kolay tutabileceği gibi istediği mesajları da çok kolay bir şekilde vererek erkeği kendine çekebilir ve onun baştan çıkmasını sağlayabilir.

* Beraber duşa girin;

Eşiniz sizinle sevişmeyi istemiyor veya size yorgun olduğunu belirtiyorsa beraber duş almayı teklif edin ve ondan sizi yıkamasını isteyin. Ardından aşk oyunu oynamayı önerin.

* Erotik konuşmalar yapın;

Erkeğiniz ile konuşurken rahat davranın. Sıradan bir konu konuşuyormuşsunuz gibi yatak konularına girin. Bu tutumunuz erkeğinizin çok etkilenmesini sağlayacaktır. Kendinizi özgür bırakın ve aklınızdan geçen her şeyi rahatlıkla söyleyin.

Şayet siz de erkeğinizi baştan çıkarmanın yolları ile ilgili arayış içerisindeyseniz bu yazımızdan gönül rahatlığı ile faydalanabilir ve istediğiniz sonucu elde etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git