Erkek Çocuğa Nasıl Gebe Kalınır?

Erkek Çocuğa Nasıl Gebe Kalınır?
28 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 3.989 kez okundu.

Çoğu çift erkek bir çocuk diler. Çoğunun farklı sebepleri vardır ancak erkek çocuk istemenin en büyük nedenlerinden birisi gelecekte ailenin soyunu devam ettirebilecek olmalıdırlar. Bu yüzden erkek çocuklar her aile tarafından beklenmektedir.

Bugün size anlatacaklarımızın bilimsel bir ispatı ne yazık ki bulunmuyor ancak aşağıdaki yöntemler eğer erkek çocuk istiyorsanız, dileğinizi yerine getirebilme potansiyeline sahiptir. Tüm bu yöntemler denenmiş ve test edilmiş yöntemler olup, birçok insan aynı yöntemleri kullanarak elde ettikleri olumlu sonuçlar hakkında kendi deneyimlerini paylaşmaktadır.

İşte, dikkat etmeniz gereken bazı ipuçları:

Tek Sayılı Günlerde İlişkiye Girin

Gebe kalmak isteyen kadınlar, tek sayılı günlerde ilişkiye girmelidir çünkü erkek spermlerin, dişi spermlere kıyasla daha güçlü olduğuna inanılmaktadır. Bu sayede erkek bir çocuk sahibi olma ihtimaliniz artmaktadır.

Çin Takvimini Kullanın

Birçok insan Çin takvimi ile yapılan hesaplamanın %99 doğru olduğuna inanmaktadır. Bu, çocuğunuzun kız mı erkek mi olacağı hakkında en çok inanılan hesaplamadır. Bebeğinizin cinsiyeti Çin takvimi ile doğru bir şekilde tahmin edilebiliniyor. Bu hesaplamalara annenin yaşı, annenin gebe kaldığı ay veya gebe olduğunu öğrendiği zaman dilimi dahil edilmektedir.

Beslenme Planı

Her iki taraf da kırmızı et, kuru üzüm, balık, tuzlu gıdalar vb şeyler tükettiğinde erkek bebeğe sahip olma ihtimaliniz artmaktadır. Aynı zamanda çeşitli alkalini yüksek gıdalar da tüketmelisiniz.

Asitli Gıdalardan Kaçının

Asit oranı oldukça yüksek olan gıdalardan kaçınmanız gerekiyor. Bu özellikle ailesinde küçük bir erkeğe sahip olmak isteyen kadınlar için geçerlidir ve kadınlarca uyulmalıdır.

Asla Kahvaltıyı Atlamayın

Bu, günün ilk öğünüdür ve partnerler asla bu öğünü atlamamalıdır. Kahvaltı etmeyi atlamanın erkek değil, kız çocuğa gebe kalmanıza neden olduğu inanılmaktadır.

Fazla Yiyin

Eğer bir kadın erkek bir çocuk istiyorsa, gün içerisinde bolca gıda tüketmelidir. Bunu yaparak daha enerjik olacaktır ve erkek çocuğa gebe kalma ihtimalini arttıracaktır.

Sol Tarafınızda Uyuyun

Eğer gerçekten bir bebek sahibi olmak istiyorsanız, sol tarafınız üzerinde tercihen Kuzey yönüne bakacak şekilde uyumalısınız.

Son Olarak Derin Nüfuz

Cinsel ilişki sırasında gebe kalmak için spermin vajina duvarının en sonuna doğru gitmesi gerekmektedir. Bu şekilde aynı zamanda bir erkek bebeğe gebe kalma ihtimaliniz de artar.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git