Erkekleri aşık etmenin 14 doğru adımı

Erkekleri aşık etmenin 14 doğru adımı
18 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 4.287 kez okundu.

Erkekleri kendinize âşık etmek adına tercih edebileceğiniz pek çok yol bulunmaktadır. Ancak bu yazımızda biz sizler ile erkekleri âşık etmenin yolları arasından sizleri en hızlı şekilde hedefe ulaştırabilecek ve en basit şekilde uygulayabileceğiniz adımları bir araya getirdik.

 • Erkeklerin neredeyse hepsi normal yaşantılarında ve tabi ki evlerinde düzenden uzak bir yaşam sürer. Sizlerin onun hayat alanlarını düzene sokmanız onları çok etkiler.
 • Herhangi bir bahane öne sürmeden tamamen içinizden geçtiği bir zamanda onu telefon ile aramanız kendilerine bile söylemekte çekiniyor olsalar da aslında onları çok etkilemektedir. Bu aynı anda onlar için sizin onu düşündüğünüzü hiç çekinmeden ortaya koyabileceğiniz bu sayede de hem öz güven sahibi hem de samimi olduğunuzu gösterebileceğiniz bir adımdır.
 • Islak bir görünüme sahip olan parlak dudaklarınız ile onları kolaylıkla baştan çıkarabilirsiniz.
 • Kadınların yumuşacık ve hoş kokulu elleri erkekler tarafından en çok dikkat edilen özelliklerden biridir. Bu sebeple el bakımınıza özen göstermeniz çok önemlidir.
 • Erkekleri genellikle kadınların bakımları için sarf ettikleri para ve zamanı yakınma nedeni olarak görüyor olsalar da işin aslı bakımlı olmanız onların içten içe etkilenmelerine neden olur.
 • Tutarlı, ne istediğinden emin, başarılı ve yardımsever kadınlar erkekleri çok fazla cezp eder.
 • Erkekler çocuklar ile sıcak ve samimi iletişim kurabilen kadınlardan hoşlanır. İşte bu sebeple içinizde bulunan şefkati çok aşırıya kaçmamaya özen göstererek ona hissettirmeniz önemlidir.
 • Erkekler her ne kadar mumların süslediği özel ambiyanslardan hoşlanmıyormuş gibi gözüküyor olsalar da aslında böyle ortamlar onları cezp etmektedir.
 • Erkeği etkilemek için onu hem duygusal hem de fiziksel olarak tatmin etmeniz önemlidir. Yani bir yandan fiziksel görünümünüze itina gösterirken diğer yandan da onun hislerini ele geçirmek için emek sarf etmelisiniz.
 • Zaman zaman onun egosunu okşamaya özen gösterin. Erkekler yapı olarak pohpohlanmaktan çok hoşlanırlar. Bu nedenle erkekleri âşık etmenin yolları arasında önemli adımlardan biri de arkadaş çevrenizde veya yalnızken partnerinizi överek kendisini özel hissetmesini sağlamaktır.
 • Yaşam zaten oldukça sıkıcı! Bu nedenle onunla birlikte edeceğiniz sohbetlerde eğlenceli ve samimi bir ortam yaratın. Sizin yaşantınızı eğlenceli ve çekici bulması onun size karşı ciddi bir çekim hissetmelerine neden olacaktır.
 • Kendinizi ne kadar beğendiğinizi hissetmesini sağlayın. Fakat yüksek ego sahibi olmakla kendini beğenmek arasında bulunan ince çizgiyi aşmamaya özen gösterin. Sizin kendinize duyduğunuz güven ne kadar olursa partneriniz bunu hızla fark eder ve kendisine güveni tam olan kadınlar erkekleri için daima çekici görünür.
 • Tüm kararları ona bırakmayın. Örneğin tüm buluşmalarınızda zaman geçireceğiniz yere onun karar vermesine izin vermeyin. Erkekler her ne kadar kabul etmiyor olsalar da aslında içten içe yönlendirilmekten keyif alırlar. Bu sebeple ona çok da hissettirmeden buluşacağınız yere karar verin ve onun bu tercihinize uymasını sağlayın.
 • Ona sizi hatırlamasına yardımcı olacak bir şey verin. Örneklendirmek gerekirse her görüşmenizde aynı kokuyu kullanın. Bu sayede kullandığınız kokunuz sizin imzanız olur ve o bu kokuyu her nerede alırsa alsın aklına daima siz gelirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git