Erkekleri etkilemenin 10 yolu

Erkekleri etkilemenin 10 yolu
27 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 5.323 kez okundu.

Her erkek belli başlı şeylerden hoşlanır. Erkekler etkilenmeye de açık varlıklardır, yani işini bilen bir kadın için erkeği etkilemek asla zor değildir. Güzellik, hal ve hareketler doğru şekilde birleştiğinde erkekler zaten etkilenmek için hazır ola geçerler. Kadınların erkekleri etkilemek için en temel olarak kullandıkları 10 yöntem ise şu şekilde sıralanabilir…

Kendinize güveniniz yüksek ve tam olmalı

Erkekler genel olarak kendinden emin, özgüveni yüksek kadınlardan hoşlanırlar. Bu tür kadınlar erkeklere güven verir ve erkekler de doğal olarak etkilenirler. Bu ve benzer sebeplerden dolayı da eğer bir erkeği etkilemeyi kafaya koymuşsanız kendinizden emin tavırlar sergilemeniz şarttır. Özgüveninizin yüksek olması, kelimelerinizin titrememesi, tüm hal ve hareketlerinizi de güçlü kılacaktır.

Biraz rahat bırakılmalılar

Her ne kadar erkekler biraz pohpohlanmayı sevseler de fazla üstlerine düşüldüğünde üzerlerindeki etkiniz kaybolur. Bunun için biraz mesafe bırakmak her zaman için iyidir. Rahat hissettikçe size de yakın davranırlar.

Her şeyi açık etmeyin, gizemli olun

Anahtar kelimelerimizden birisi de “gizem”dir. Gizemli davranmak, keşfedilmeye biraz daha açık olmak, her şeyi birinci ağızdan söylememek önemlidir. Bırakın, keşfederken etkilensinler…

Kesinlikle erkeği sıkmayın, sıkıştırmaya çalışmayın

Erkekler darlanmaya gelmez. Özellikle de ilgisi çekilmeye çalışılan, etkilenmek istenen erkekler kesinlikle sıkıştırılmamalıdır. Can sıkan, düşünmeye sevk eden, terleten sorular yerine daha naif geçişler erkeklerin hoşuna gider.

Pozitif olmak ve esprili davranmak gerekir

Her erkek pozitif kadınlardan hoşlanır. Erkeğin psikolojisi bozuk olsa bile yanında onu daha iyi hissettirecek kadınların olmasını ister. Esprili, neşeli, halde anlayan ve olumlu düşünen kadınlar rakiplerinden bir adım öndelerdir.

Olduğunuz gibi görünün, göründüğünüz gibi olun

Doğal davranmak, nasıl bir karaktere sahipseniz bunu yansıtmak çok önemlidir. Bu sayede erkeklerin gönlünü çalmanız an meselesidir. Çünkü hiçbir erkek rol yapan kadını sevmediği gibi, “kasan” kadınlar da hoş karşılanmazlar.

Konuşurken göz bebeklerinden yakalayın

Her erkek samimi duygular karşısında kendini bırakır. Konuşurken gözlerinin içine bakılan erkek kendini kolayca teslim edecektir. Bu samimiyete hiçbir erkek karşı koyamaz.

Temiz olmak şart

Erkekler kadınlar için bakımlı ve temiz olunması konusunda hemfikirdirler. Bakımlı, hoş ve özellikle de temiz olan bir kadın erkeği rahatça etkileyebilir. Tırnaklar ve eller ilk dikkat edilen yerlerdir.

Uyumlu olacağım diye annesi olmayın

Erkekler ilişkilerinde ilgi ve şefkat görmek isterler. Fakat bunu abartıp annesi gibi davranan kadınlar ilişkinin heyecanını yakın zaman içinde söndürürler. Etkilenmeyi bırakın, erkeği kendinizden soğutmanız an meselesidir.

Kendinizi hemen teslim etmeyin

Erkekler ile kadınlar arasındaki ilişkilerde düzey çok önemlidir. Kadın dünden razı gibi görünürse erkek için heyecan kalmayacak, kadını cebinde gibi görecektir. Bu da ilişkiye zarar verecektir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git