Erkekleri mutlu etmenin 9 yolu

Erkekleri mutlu etmenin 9 yolu
26 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 4.964 kez okundu.

Erkekler ciddi anlamda basit düşünürler ve mutlu olmaları da bundan dolayı son derece kolaydır. Kadınlara da bu konuda büyük işler düşer ve erkekleri mutlu etmek için özellikle dikkat edilecek bazı noktalara önem verilir. İşte o noktalardan 9 tanesi…

Güçlü olduğunu hissettirin, yapabileceği işler verin

Her erkek kendine ihtiyaç duyulduğunu ve ne kadar işe yaradığını bilmek ister. Bunun için de zaman zaman gücünü göstermesi ve kanıtlaması ihtiyacı belirir. Ancak illa kavga ya da benzer güç gösterileri değil, ev işlerinde çok basit hareketler bile onları mutlu etmeye yetecektir. Örneğin bırakın kavanozunuzu o açsın, mutlu olsun…

Hediye konusunda tüyolar verin, kendini rahat hissetsin

Erkekler genel anlamda hediye seçmeyi bilmezler ve çoğu zaman da saçmalarlar. Doğum günü ya da özel günler öncesinde çaktırmadan tüyo verilirse kendilerini rahat hissedip hedefe doğru emin adımlarla yürüyebilirler. Bu da onları fazlası ile mutlu eder.

Boğazından asla kesmeyin, ne seviyorsa yedirin

Erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiği için, özellikle de boğazına düşken erkekler düşünüldüğünde mutlaka yemek konusu önemli hale gelir. Sevdiği yemekleri yapın ve diyet ya da rejim gibi kelimeleri ağzınıza almayın.

Saç tipinizi değiştirmeyin, uzun saç seviyorsa uzun saç kalsın

Erkekler kadınlarını görmek istedikleri şekilde görürlerse memnun olurlar. Kısa saç ise kısa, uzun saç ise uzun… Bırakın, saç tipinize o karar versin.

Doğal olun, boya kovasına düşmüş gibi makyaj yapıp karşısına çıkmayın

Kimi kadınların makyaj olayını abartması erkekleri irrite edebilir. Doğal kadınlar her zaman daha avantajlıdırlar. Siz de onun karşısına çıkarken boya kutusuna düşmüş gibi değil, en doğal ve tatlı halinizle kendinizi gösterin.

Kıyafet seçiminde özenli olun, her ortama göre çekici kıyafetleri seçin

Gidilen mekâna, içinde bulunulan ortama ya da atmosfere göre kıyafet seçimi çok önemlidir. Her ne kadar erkekler kıyafet anlamında çok farklı çeşitlere sahip olmasalar da kadınlar her bakımdan güzel ve etkili giyinmelidirler. Bu da erkekleri memnun edecektir.

Bakımlı olun, kokudan istenmeyen tüylere kadar onu huzursuz etmeyin

Kadınların bakımlı olması zannedildiğinden çok daha önemlidir. İster evde, ister dışarıda, ister ise de en özel anların paylaşıldığı yatakta erkeklerin karşısına bakımlı ve çekici şekilde çıkmak avantaj sağlayacaktır. Erkekler de güzel kokan, harika görünen partnerlerine bayılacaktırlar.

Sevginizi hissettirin, buna ihtiyaçları var

Her erkek sevgi gördükçe ve bunu hissettikçe daha çok mutlu olur. Kadınlar erkeklerini sevdiklerini mutlaka belli etmelidirler.

Arkadaşlarıyla yalnız kalmasına ve serbest zaman geçirmesine izin verin

Ve özgürlük duygusu… Erkeklerin kendi arkadaşları ile takılmalarına, dışarı çıkmalarına ve nefes almalarına izin vermek şarttır. Belki de en önemli nokta bu olabilir…


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git