Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulamadığı 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulamadığı 10 Şey
13 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 4.273 kez okundu.

Kadın olarak, diğer kadınlar hakkında bazı şeyleri itici bulduğumuz gibi, erkeklerinde kadınlar hakkında bazı çekici bulmadığı ortak şeyler var. İşte, erkeklerin kadınlar hakkında nefret ettiği 10 şey:

  1. Abartılı Saç Stili

Saç hacminizi arttıracak ürünler ve saçlarınızda kullandığınız aksesuarlar, erkeklerin çekici bulmadığı şeylerden bazılarıdır. Onlar uzun, yumuşak ve ipeksi doğal saçları tercih ediyorlar.

  1. Çok Fazla Makyaj

Yüzünüze biraz makyaj uygulamak iyidir ancak yüz hatlarınızın tamamının maskelenmiş olması erkeklerin hoşlanmadığı şeyler arasındadır. Makyajınızı eşit bir şekilde uygulayın ve doğal cilt tonunuza uygun bir ton seçin.

  1. Yapay Kirpikler

Kirpiklerinize asla çok fazla maskara uygulamayın veya takma kirpikler kullanmayın. Erkekler zarif ve uzun doğal kirpikleri tercih ediyor.

  1. Parlak Makyaj

Parlak tonlar kullanmak yerine, erkeklerin bayıldığı mat tonları kullanabilirsiniz.

  1. Sarı Dişler ve Ağız Kokusu

Sarı lekeli dişler ve ağız kokusu sadece erkekleri değil, herkesi sizden uzaklaştıracaktır. Daha çekici olmak için dişçinizi düzenli aralıklarla ziyaret ederek ve sağlıklı biçimde beslenerek ağız hijyeninize dikkat edin.

  1. Kişisel Hijyen

Eğer erkeklerin ilgisini çekmek istiyorsanız, kırık tırnaklar ve kıllı bacaklar kesinlikle dikkat etmeniz gereken şeyler arasındadır. Eğer çekici olmak istiyorsanız, vücudunuza önem göstermeniz gerekiyor.

  1. Kuru veya Yağlı Cilt

Cildinizi doğru biçimde nemlendirdiğinizden emin olun çünkü çok yağlı veya çok kuru ciltler, birçok erkeği uzaklaştıracaktır.

  1. Makyaj Tazelemek

Erkeklerin çoğu güzellik sırları ile ilgilenmez, bu yüzden bir randevu sırasında makyajınızı tazelemeyin. Ya da en azından bunu duyura duyura yapmayın.

  1. Koyu Ruj

Koyu tonlarda ruj kullanmak istemsiz olarak dişlerinizde iz bırakabilir ve bu durum, partnerinizi sizden uzaklaştıracaktır.

  1. Çok Fazla Parfüm

Parfümünüzü sıkarken, birkaç fısfıs yeterlidir. Çok fazla parfüm sıkmak, erkekleri memnun etmeyecektir. Parfümü kıyafetlerinize değil, bileklerinize, boynunuza ve kulaklarınızın arkasına sıktığınızdan emin olun.

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git