Et Benlerinizi Yok Eden Mucizevi Malzeme

Et Benlerinizi Yok Eden Mucizevi Malzeme
20 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 995 kez okundu.

Et benleri genellikle boyun, göğüs, kol, kasık ve koltuk altı gibi alanlarda meydana gelen yumuşak türdeki deri büyümeleri olarak tanımlanmaktadır.

Sağlığınız için ciddi bir sorun oluşturmazlar ancak çoğu zaman utanç verirler ve bireyin rahatsız olmasına neden olurlar.

Et benlerinin ana nedenleri arasında obezite bulunmaktadır. Aynı zamanda sıkı ve cildi tahriş eden giysiler nedeniyle de oluşabilirler. Hamile kadınlarda sıklıkla bedenlerinde et benine rastlarlar.

Et benlerinin geleneksel tedavi yöntemleri arasında kesilerek müdahale ve dondurma bulunmaktadır ancak bu gibi sorunları herhangi bir dermatoloğu ziyaret etmenize gerek kalmadan çözebileceğiniz daha basit bir çözüm bulunuyor.

Tek yapmanız gereken bir hafta boyunca et beniniz üzerinde günde 2-3 sefer elma sirkesi ovmaktır. Daha sonrasında et benleriniz kendiliğinden düşecektir.

Aynı zamanda sirke içerisine bir pamuk batırabilir ve bir bandaj yardımıyla bu pamuğu et beninin üzerine sabitleyebilirsiniz. Eğer bu yöntemi tercih ederseniz, cildinizde bir tahrişe neden olup, olmadığını deneyerek görünüz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git