Fenomen Dizi Final Yapıyor

Fenomen Dizi Final Yapıyor
17 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 517 kez okundu.

Doğan Medya Grubu’nun satışının sonrasında bir takım değişiklikle beklenen Kanal D’de butonye basıldı.Önce Kanal D’nin patronu Murat Saygı oldu. Onlardan birinin final yapması esasen bekleniyordu ancak çok büyük bir sürpriz

daha yaşandı. Kanal D’nin final yaptıracağı o dizisi hangisi? AYAKTA KALAN TEK KALE; 12 sezondur Kanal D ekranlarında ayakta kalabilen Arka Sokaklar bunun yanı sıra, Türkiye televizyonlarında yayınlanan en uzun dizi. Arka Sokaklar’ı izleyici o kadar seviyor ki, vasıtası ile 13.sezon için onay alındı. Arka Sokaklar, Kanal D’nin ayakta kalan tek dizisi olacak.

VATANIM SENSİN FENOMENLİKTEN FİNALE İlk başladığı dönem son derece beğenilen bir dizi olan Vatanım Sensin, yayında olan son sezonu ile ciddi bir düşüş yaşadı ve final engel olamadı. Vatanım Sensin bu sezon sonunda final yapıyor. SİYAH BEYAZ AŞK FİNAL YAPIYOR AMA Dizi son dönemlerde reyting kaybı yaşıyordu, dizi için Tv8 ile görüşmeler yapıldı ancak sonuç alınamadı.

Hiç bir kanal ile anlaşma sağlayamayan yapım, final senaryosunu açık bırakmaktan vazgeçti. Siyah Beyaz Aşk 34.bölümü ile final yapacaktı. KANAL D DAHA FAZLA DAYANAMADI Baş rollerini Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Arzu Gamze Kılınç, Deniz Celiloğlu, Kadriye Kenter, Muhammet Uzuner, Sinem Ünsal, Ece Dizdar, Uğur Aslan, Cahit Gök gibi isimlerin üstlendiği Siyah Beyaz Aşk dizisinin 32.bölümde ekran serüvenini noktalayacak.

Yani dizisinin finali bile daha erkene alındı. Geniş yelpazedeki izleyici kitlesinin ekran başını kilitlenerek pür dikkat takip ettiği ve her bölümünü dört gözle beklediği Siyah Beyaz Aşk dizisi reytinglerde hedefledikleri başarıyı yakalayamadı. Haftalardır izlenme oranlarında yükselişe geçmeyi hedefleyen ama reyting oranlarında giderek düşüş yaşamaya başlaması sebebiyle final yapılması kararı alındı. Bu neden final tarihinin öne alındığının açıklaması yapılan Siyah Beyaz Aşk dizisinin final tarihi de netlik kazandı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git