Göğüs Sarkmalarını Önleyici İçecek

Göğüs Sarkmalarını Önleyici İçecek
24 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 2.388 kez okundu.

Ananas, kalori ve enerji yoğunluğu açısından oldukça düşük içerikli bir meyvedir. Dahası C vitamini, manganez ve bakır açısından zengin ve sağlıklı besinlerle doludur.

Ananaslar, bromelayin adı verilen sağlıklı bir bitki bileşeni açısından da zengin bir kaynaktır. Bu bileşen, sağlığımıza faydalıdır, bağışıklık sistemimizi güçlendirir, kanseri önler, yaraların iyileşme sürelerini kısaltır ve sindirime yardımcı olur.

Uzmanlara göre bromelayin kandaki proteinleri bozmaya ve böylece iltihaplanmaları önlemeye ve tedavi etmeye yardımcıdır. Aynı zamanda serbest radikaller ile de savaşır.

Bir Bardak Ananas Suyunun İçerdikleri

  • 25 mg C vitamini (erkekler için günlük ihtiyacın %25’i, kadınlar için ise %30’unu karşılar)
  • 33 mg kalsiyum
  • 30 mg magnezyum
  • 130 kalori

Ananasların, antioksidan mucizesi olduğu düşünülmektedir. Antioksidanlar yaşlanmayı engeller, genç görünmenizi sağlar ve cilde esneklik kazandırır.

Bu yüzden özellikle kadınlar için oldukça faydalıdır çünkü göğüslerinizin yeniden sıkı olmasını sağlar ve sarkmalarını önler. Kadınların günlük kahve veya alkol tüketim alışkanlıklarını, ananas suyu ile değiştirilmesi önerilmektedir çünkü ananas suyunun düzenli tüketimi göğüsler için inanılmaz etkiler yaratabilir.

Göğüsleri sıkılaştırmasının yanı sıra, cildinizin görünümü açısından da oldukça tatmin edici sonuçlar sağlayacaktır çünkü kırışıklıkları ve diğer yaşlanma belirtilerini de azaltmaktadır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git