Görme Kaybınızı Geri Kazandıran Muhteşem Karışım

Görme Kaybınızı Geri Kazandıran Muhteşem Karışım
11 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.726 kez okundu.

Aloe vera bilinen en güçlü doğal mucizelerden birisidir. Geçmişteki insanlar sayısız cilt ve sindirim sorununu tedavi etmiştir ve bilim bile bu bitkinin faydalarını kabul etmiştir. 20. yüzyılın başlarında bir Rus bilim adamı, bu bitkiden elde edilen jelin görme kabiliyetimize katkıda bulunduğunu fark etmiştir.

Aloe vera jeli, harika sonuçları elde etmek için farklı şekillerde kullanılabilinir veya tüketilebilinir. Sindirim sorunlarını ve şimdiye kadar bilinen tüm cilt sorunlarını tedavi edebilir ancak Rus bilim adamı tarafından bulunan son özellik sayesinde artık aloe vera jelinin görme kabiliyetimizi geliştirdiğini de biliyoruz.

1900’lü yıllarda bitkiyi iyice incelemeye başlayan bilim adamı o dönemlerde görme kabiliyetini geliştirmek için cesetlerden gerçek hastalara kornea transferi yapması ile bilinmekteydi. Bu alanda uzmanlaşmasının yanı sıra doku transferi sayesinde tüberküloz lupusunu da tedavi etmeye çalışmaktaydı. Aloe veranın faydalarını daha da genişleten bu bilim adamı döneminin en çok bilinen bilim adamları arasındadır.

Bugün aloe vera ile hazırlanın bir karışımı sizlerle paylaşacağız ve bu sayede görme kabiliyetinizi geliştirecek ve daha iyi görebileceksiniz. Karışımı hazırlamak oldukça kolaydır ve inanılmaz sonuçlar vaat etmektedir. Başlamadan önce aloe vera yapraklarından bu bitkinin jelini elde etmeniz gerekmektedir. Bu güçlü jel optik dokularınızın yenilenme sürecini hızlandırır ve daha iyi görmenize yardımcı olur.

Jeli elde etmek için bir aloe vera yaprağı alın, iyice yıkayın, dikenlerini çıkartın ve yaprağı ikiye bölün. Bir kap içerisine jeli sıkarak biriktirin ve ardından aşağıdaki adımları uygulayın.

Malzemeler

  • 3-4 limon
  • 100 ml aloe vera jel
  • 300 ml bal
  • 500 gram ezilmiş fındık

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Jelin üzerine limonları sıkın ve diğer malzemeleri de ekledikten sonra homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeğinden önce karışımdan üç çay kaşığı kadar tüketin ve gelişmeleri hemen fark edin. Karışımı bir ay boyunca tükettikten sonra 2 haftalık ara verin ve süreci tekrar tekrarlayın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git