Bu Güçlü Formülle Kansızlığı Tedavi Edin ve Hemoglobin Seviyelerinizi Arttırın

Bu Güçlü Formülle Kansızlığı Tedavi Edin ve Hemoglobin Seviyelerinizi Arttırın
22 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.279 kez okundu.

Kansızlık, kandaki kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinlerin miktarının azalması ile tanımlanan bir rahatsızlıktır. Tüm dünyadan milyonlarca insanı etkilemektedir ve kan kaybı, azalan kırmızı kan hücresi üretimi ve kırmızı kan hücrelerinin bozulması sonucu oluşmaktadır. Tedavi, hastalığın nedenine ve belirtilerine göre değişebilmektedir ancak genellikle oral ve intramusküler vitamin takviyelerinden oluşmaktadır.

Ancak tedaviler kimi zaman işe yaramayabilir ve olumsuz etkilere neden olabilir. Bu gibi durumlarda hayal kırıklığı yaşamanıza gerek yok çünkü kansızlığınızı giderecek ve kısa süre içerisinde hemoglobin seviyelerinizi arttıracak doğal bir çözümü sizlerle paylaşıyor olacağız.

Kandaki hemoglobin miktarı azalmaya başladığında dokularımız oksijen eksikliği ve sonucunda da yorgunluk, kalp ritmi bozukluğu, nefes darlığı, baş ağrısı ve güçsüzlük gibi belirtiler yaşar. Neyse ki, tüm bunların hepsi bugün sizlerle paylaşacağımız doğal bir çözüm ile giderilebilinir.

Bu çözüm iki basit malzeme ile hazırlanmaktadır: çilek ve börülce. Börülceler kırmızı kan hücrelerinin üretimi için önemli olan demir, folik asit ve magnezyum ve aynı zamanda kaslarınız için önemli olan potasyum açısından zengindirler. Börülce aynı zamanda kan basıncınızı kontrol edecek bolca antioksidan içermektedir. Öte yandan çilekler folik asit, magnezyum, C vitamini ve lif açısından zengindir ve bedeninizi toksinlerden arındırırken, ihtiyacınız olan suyu da sağlayacaktır.

İşte çözümü şu şekilde hazırlamanız gerekiyor:

Malzemeler

  • 10 çilek
  • 250 gram börülce

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Börülceleri suya koyun ve suyu kaynattıktan sonra soğumasını bekleyin. Ardından çilekler ile birlikte bir blender içerisinde karıştırın. Sonunda karışımı süzün ve bir ay boyunca günde 3 bardak tüketin. 30 gün sonunda kan değerleriniz iyileşmiş olacaktır ve sonucunda da çok daha iyi hissedeceksinizdir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git