Haftada 3 Gün Bu Karışımı Tüketerek Karın Yağlarınızdan Kurtulmak Mümkün

Haftada 3 Gün Bu Karışımı Tüketerek Karın Yağlarınızdan Kurtulmak Mümkün
24 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.291 kez okundu.

Karın yağları erkekler ancak özellikle de kadınlar için kurtulması en zor yağlardandır. Ek olarak kadınların bedenleri yağ ve sıvı tutmaya daha yatkındır ve sıvıları uygun bir şekilde arındıramadıklarında bu durum daha sıklıkla gözlemlenir. Bugün sizlerle karın bölgenizde biriken bu sıvılardan ve yağlardan kurtulmanıza yardımcı olacak doğal bir karışım paylaşıyor olacağız.

Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı karahindiba kökü
  • 5 nane yaprağı
  • 1 buçuk bardak su
  • 2 yemek kaşığı bal
  • 1 yemek kaşığı rendelenmiş zencefil
  • 1 tarçın çubuğu

Nasıl Hazırlanır?

Tüm malzemeleri bir tencereye koyun ve tencereyi de ocağa yerleştirin. Kaynayana kadar karışımı ocakta bekletin. Kaynamaya başladıktan sonra ocaktan alın ve 10 dakika kadar dinlendirin.

Nasıl Kullanılır?

Bu içeceği haftada üç gün, günde de üç sefer olacak şekilde tüketin.

İlk tüketiminiz aç karna olmalıdır. İkincisini yemekten sonra tüketin, bu sayede sindirime yardımcı olur ve bedeninizi temizler. Üçüncü ve sonuncusunu ise yatmadan önce içmeniz gerekiyor. Buna ek olarak bu içecek ile birlikte sağlıklı bir beslenme programı benimsemeli ve haftada en az üç sefer egzersiz yapmalısınız. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme programı kilo vermeniz konusunda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Üçüncü haftanın sonunda karnınız incelemeye başlayacaktır. Bu kürü uygulamadan önce karın bölgenizi ölçmenizi ve fotoğrafını çekmenizi öneriyoruz, bu sayede süreç sonundaki farkı gözlemleyebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git