Haftada Üç Kez Bunu Tüketin ve Karın Yağlarınızdan Kurtulun

Haftada Üç Kez Bunu Tüketin ve Karın Yağlarınızdan Kurtulun
20 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.100 kez okundu.

Karın bölgesindeki yağlar hem erkekler hem de kadınlar için kurtulması en zorlu yağ türlerindendir. Ancak kadınlar, erkeklere kıyasla bedenlerinde daha fazla yağ ve sıvı tutma eğilimindedir ve bunun en büyük nedeni de, bedenlerindeki sıvıların doğru bir şekilde arındırılmamasıdır. Bu sefer, bu sıvıları ve karın bölgenizde biriken yağları bedeninizden uzaklaştırmanıza yardımcı olacak doğal bir karışı sizlerle paylaşıyor olacağız.

Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı karahindiba kökü
  • 5 nane yaprağı
  • Bir buçuk bardak su
  • 2 yemek kaşığı bal
  • 1 yemek kaşığı rendelenmiş zencefil
  • 1 çubuk tarçın

Nasıl Hazırlanır?

Tüm malzemeleri bir tencereye koyun ve ocakta ısıtmaya başlayın. Kaynayana kadar bekledikten sonra 10 dakika boyunca karışımı soğuması için bırakın.

Nasıl Kullanılır?

Karışımı üç hafta boyunca günde üç sefer olacak şekilde kullanın. İlk tüketimi aç karnınıza yapmanız gerekiyor. İkinci bardağı öğle yemeğinden sonra alın ve bu sayede hem sindirimi kolaylaştıracaktır hem de her şeyi temizleyecektir. Üçüncü ve son bardağı ise yatmadan önce tüketin.

Bu içeceği tüketmenin yanı sıra sağlıklı beslenmeniz ve haftada en az üç gün spor yapmanız gerekmektedir. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme programı, kilo vermeniz için harika bir yoldur. 3 hafta sonunda karnınızdaki yağların yok olduğunu göreceksinizdir. Bu karışımı kullanmaya başlamadan önce karın bölgenizi ölçmenizi ve bu sayede süreç sonunda karşılaştırma yapmanızı öneriyoruz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git