Hamilesin

Hamilesin
13 Mart 2017 tarihinde eklendi, 3.818 kez okundu.

İstanbul’da yaşayan 21 yaşındaki S.K. şiddetli karın ağrısı nedeniyle özel bir hastaneye gitti. Kadın doğum uzmanlığında ultrason çekilip kan ve idrar tahlilleri alındı. S.K.’nın sonuçlarına bakan Doktor F.D., S.K.’ya biriyle cinsel anlamda birlikte olup olmadığını sordu.

S.K. ise kimseyle beraber olmadığını bakire olduğunu söyledi. Buna karşı çıkan doktor F.D., genç kadına yalan söylediğini hamile olduğunu bağırarak söyledi.

Kan testini tekrar yaptıran S.K.’nın yine hamile çıktı. Doktor F.D. ise, kanamasının olabileceğini durumunun riskli olduğunu hastanede 1-2 gün kalması gerektiğini söyledi. Özel hastanenin masraflarının yüksek olduğunu öğrenen S.K., bunun üzerine İstanbul’da bir devlet hastanesine gitti. Hamile değil sadece yumurta çatlaması

Habere göre, hastanede yapılan muayenede ise S.K.’ya hamile olmadığı ortaya çıkarken, sadece ‘yumurta çatlaması’ nedeniyle ağrılarının çok olduğu belirlendi. Yaşananlar karşısında psikolojisi bozulan genç kız psikiyatri tedavisi görmeye başladı.

S.K., hamile olduğunu söyleyen F.D. ile özel hastaneye maddi ve manevi olmak üzere toplam 100 bin TL’lik dava açarak, savcılığa da şikayette bulundu. Özel hastanede yanlış teşhis koyan doktorun ise oradan ayrılarak başka bir hastanede çalışmaya başladığı öğrenildi.

S.K.’nın başına gelenler önceki gün başlayan ‘Hayat Mucizelere Gebe’ isimli dizinin senaryosuna benziyor. Başrolünde ünlü oyuncu Hande A’nın oynadığı dizide de, genç kız gittiği hastanede yanlışlıkla suni döllenme yoluyla hamile kalmıştı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git