Bu Harika İçecek Şeker Hastalığını 5 Günde Tedavi Ediyor

Bu Harika İçecek Şeker Hastalığını 5 Günde Tedavi Ediyor
18 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.022 kez okundu.

Günümüzde en yaygın rahatsızlıklardan birisi kesinlikle şeker hastalığıdır. Bu hastalık, bedeninizdeki insülin seviyesinin oldukça düşük olduğu ve kanınızdaki şeker miktarının da fazla olduğu anlamına gelmektedir. Şeker hastalığı tamamen tedavi edilemeyen bir rahatsızlıktır ve ne yazık ki hayat boyu yaşayacağınız bir durumdur.

Tıp, iki tür şeker hastalığı olduğundan bahsetmektedir, bunlar tip 1 ve tip 2 diyabettir. Beden insülin üretmediğinde buna tip 1 diyabet denir. Bedeninizin tükettiğiniz şekerleri ve nişastaları glikoz denen basit bir şekere dönüştürür ve bunu enerji için kullanır. İnsülin bedenimizin ihtiyaç duyduğu bir hormondur, bu sayede bedeninizdeki hücreler kan akışından gerekli olan glikozu alabilirler. Tip 2 diyabet ise bedenin yeterli miktarda insülin üretmediği durumlardır. Tip 2 diyabet, tip 1 diyabete kıyasla daha yaygındır.

Tip 2 diyabet aynı zamanda kanda yüksek miktarda glikoz bulunduğu ve yeterli insülin üretilmediği gebelik sırasında da oluşabilir. İnsülin eksikliğinin bazı en yaygın belirtileri arasında şunlar bulunmaktadır: aşırı susama, enfeksiyonlar, sık idrara çıkma ve buğulu görme. İşte, zararlı ilaçları kullanmanıza gerek kalmadan şeker hastalığından kurtulmanıza yardımcı olacak harika ve ev yağımı bir tarif.

Bu tarif sadece 5 gün içerisinde kan şekerinizi düşürmeye yardımcı olacaktır.

Malzemeler

  • 2 kereviz sapı
  • 1 yeşil elma
  • 3 avuç ıspanak
  • 2 havuç

Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak elmayı ve havuçları yıkayın. Ardından elmanın kabuklarını soyun ve çekirdeklerini çıkartın. Daha sonra bir blender içine koyun ve tüm malzemeler birbirine karışana kadar iyice karıştırın.

Nasıl Kullanılır?

Karışımı her sabah aç karna tüketiniz. Bir sonraki kan testinizde, kandaki şeker seviyenizin normale döndüğünü göreceksinizdir. Her seferinde taze bir karışım hazırladığınızdan da emin olun.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git