Her Gece Düzenli Kullanırsanız Siğili Geçirecek ve 10 Yaş Genç Gösterecek Yöntem

Her Gece Düzenli Kullanırsanız Siğili Geçirecek ve 10 Yaş Genç Gösterecek Yöntem
14 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 730 kez okundu.

Siğil bir cilt sorunudur ve tamamen zararsızdır ancak genellikle oldukça can sıkıcı ve ağrılıdır. Bedeninizin herhangi bir yerinde ortaya çıkabilirler ancak genellikle cildin çok sık tahriş olduğu koltuk altı, göğüs, boyun, kasık ve göz kapakları gibi bölgelerde meydana gelir.

Bu sorununuz için aşağıdaki basit prosedürü, birkaç malzeme ile birlikte kullanmanız yeterli olacaktır:

Siğili kapatacak büyüklükte bir pamuk alın ve elma sirkesine batırdıktan sonra fazla sıvıyı süzün. Bunu siğilin üzerine koyun ve birkaç dakika kadar bekleyin.

5 gün boyunca bu süreci günde iki sefer olmak üzere tekrarlayın ve herhangi bir siğiliniz kalsa bile birkaç gün içerisinde tamamen geçecektir.

Dikkat: Göz kapaklarınızdaki siğillerden kurtulmak için elma sirkesi kullanmayın çünkü gözlerinizi tahriş edebilir.

Elma Sirkeli Muhteşem Yöntem

Bunun için birkaç yara bandına ihtiyacınız olacak. Bunları siğillerinizin üzerine kapatmadan önce üzerlerine birkaç damla elma sirkesi damlatmanız gerekiyor ve ardından tedavi etmek istediğiniz siğilin üzerine uygulayın.

Hiç ara vermeden 5 gün boyunca bunu uygulamanız gerekiyor. Bunu her sabah uyandığınızda ve her akşam yatmadan önce olmak üzere, bir başka deyişle günde iki sefer uygulamanız gerekmektedir. Sabah uygulayacağınız yara bandı geceye kadar beklemelidir ve gece bu yara bandını çıkartarak, yerine yenisini koymalısınız. Beş gün sonunda siğillerin yok olduğunu göreceksiniz ve eğer sorununuz geçmezse, aşağıdaki şu yöntemi de uygulayabilirsiniz.

Siğilin üzerine bir bant yapıştırın ve hiç çıkartmadan beş gün boyunca siğilinizin üzerinde tutun. Bu süreç boyunca havasız kalan siğillerin yavaşça kaybolduğunu kendiniz de göreceksinizdir. Beşinci günün sonunda pomza taşını kullanarak, ilgili bölgeyi ve siğilin etrafını dikkatlice ovarak, bedeninizi siğilin üzerindeki ve etrafındaki ölü hücrelerden arındırın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git