Her Sabah Bunu Uygularsanız Olduğunuzdan Daha Genç Görünürsünüz

Her Sabah Bunu Uygularsanız Olduğunuzdan Daha Genç Görünürsünüz
22 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 871 kez okundu.

Bazı kadınlar 50 yaşında olmalarına rağmen sanki daha 30’larının başlarındaymış gibi görünmeyi başarabiliyorlar. İlk bakışta bu gibi kadınların yaşına inanmak çok güçtür çünkü ciltleri kusursuzdur, hiçbir kırışıklığa sahip değildir ve oldukça da parlaktır.

Elbette bu genç görünüme katkıda bulunan birçok etken var ancak bizim bahsettiğimiz görünüm için botoks geçerli bir çözüm değildir. Aksine, genç görünmek için bıçak altına yatmanın çok tehlikeli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden her sabah düzenli olarak kullanmanız gereken, yaşlılık karşıtı bir yüz maskesini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı az yağlı krema
  • 5 yemek kaşığı taze havuç suyu
  • 1 yemek kaşığı mısır nişastası
  • 100 ml su

Nasıl Hazırlanır?

Mısır nişastasını suya ekleyerek başlayın ve iyice karıştırın. Karışımı bir tencereye alıp, ocağa yerleştirin. Koyu bir karışım elde edene kadar karıştırmaya devam edin ve daha sonra ocaktan alıp, soğutun. Son olarak havuç suyunu ve az yağlı kremayı ekleyin ve iyice karıştırın.

Nasıl Kullanılır?

Maskeyi uygulamadan önce yüzünüzü iyice karıştırın ve maskeyi uygulayın. Uyguladıktan sonra 30 dakika boyunca bekleyin ve en son olarak ılık su ile yüzünüzü yıkayın.

En iyi sonuçları elde etmek için bu maskeyi bir hafta içerisinde en az 3 ila 5 sefer kullanın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git