İki Öğretmen Sınıftaki Masada…

İki Öğretmen Sınıftaki Masada…
9 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 641 kez okundu.

Son günlerde duyup da inanmak istemediğimiz rezil haberlere bir yenisi daha eklendi. Rezaletin bu seferki adresi bir okul. İki öğretmen sınıfta cinsel ilişikye girerken öğrencileri tarafından basıldı. Aileler ayağa kalktı. İşte rezilliğin tüm detayları…

Sınıftaki Öğretmen Masasında İlişkiye Giren İki Öğretmeni Öğrencileri Bastı…. İngiltere’de sınıftaki öğretmen masasında cinsel ilişkiye girerken yakalanan iki öğretmeni bir öğrencileri bastı. Evli olan iki öğretmen de görevden uzaklaştırıldı. İngiltere’de, sınıftaki masada cinsel ilişkiye giren iki öğretmen görevden atıldı.

44 yaşındaki İngilizce öğretmeni Judith Ramsdale ve 42 yaşındaki kimya öğretmeni Paul Bland, bir sınıfta öğretmen masasında ilişkiye girerken yakalandı. Kendilerini gören bir öğrencinin durumu okul yönetimine bildirmesi üzerine ikisi de evli olan öğretmenler hakkında soruşturma açılıp görevden uzaklaştırıldılar.

POLİS GÖRÜNTÜLERE ULAŞTI

Öğrenci, yaptığı ödevi öğretmenine kontrol ettirmek için sınıfa girdiği sırada öğretmenleri masanın üzerinde ilişkiye girdiklerini gördü. Öğrenci hemen durumu başka bir öğretmenine anlattı. Öğretmen ilk olarak öğrenciye inanmadı. Okulda dedikoduların yayılması üzerine öğretmenler hakkında soruşturma açıldı. Güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkan polis, olayın tam da öğrencinin tarif ettiği gibi meydana geldiğini tespit etti.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git