İki Sevgilimi de

İki Sevgilimi de
23 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 2.099 kez okundu.

24 yaşında bir gencim. Üç sene önce üniversitede güzel bir kızla tanıştım. Onunla uzun süre beraber oldum, dört ay önce de hamile olduğunu öğrendim. Çocuğu aldırmak istedik ama geç kalmıştık. Daha doğrusu o bana söylemekten kaçınmıştı.

Bu arada ailem beni bir akrabamın kızıyla evlendirmek için baskı yapıyordu. Bense o kızı istemiyordum ama aileme de karşı çıkamıyordum.

Ailemin beğendiği kızla zorla tanıştırıldım, birkaç buluşma sonunda yakınlaştık. Elimde olmadan onunla da ilişkiye girdim. Şimdi o da hamile.

Ama ailemin ikisinin de hamile olduğundan haberi yok tabii. Eski sevgilimle evlensem, bu kız ne olacak? Bu kızla evlensem, diğerine büyük haksızlık olacak…

İki arada bir derede kaldım. Bunalımdayım. İntiharı bile düşündüm, çareyi alkolde aramaya başladım. Başım gerçekten dertte; bu yüzden senden akıl almak istiyorum.

Anlaşılan bu iki kızı da sevmiyorsun. Ayrıca bana “elinde olmadan” nasıl ilişkiye girilir, onu bir anlatsana lütfen… Hem sana hem de bir-iki kez buluştuktan sonra seninle yatağa giren o kıza çok şaşıyorum doğrusu. Aklına seninle evlenmeyi koymuş besbelli.

Ama zaten uzun süredir beraber olduğun biri varken, hem onu hamile bırakmışken, ne işin vardı bu kızla?

Üstelik ailenin zorlamasına karşı çıkıyordun hani?

Böyle düşüncesizce, sorumsuzca, hem de hiç korunmadan ilişki kurmanın sonu, işte ortaya böyle bir sorununun çıkması demektir. Ve olan da ne yazık ki bebeciklere olacaktır.

Bütün bunların nedeni ise senin gibi küçük beylerin libidolarına yenik düşmeleri, cinsel dürtülerini frenleyememeleri, bir önlem almayı bile düşünmemeleri…

Elbette şimdi bu kızlardan biriyle evleneceksin. Diğeriyle de ilgileneceksin. Çocuğun doğduğunda onu da nüfusuna geçireceksin. O çocuğa da ömür boyu bakacaksın. Her şeyi mutlaka ailene ve o iki kıza açıklayacaksın.

Kaçmak yok… Hatanı kabul edip, sonuçlarına katlanmalısın. Bu arada intihar zayıf insanların kaçış noktasıdır ve çok günahtır, sakın unutma.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git