İkizler Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

İkizler Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu
14 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 4.388 kez okundu.

İkizler burcu denilince akla gelen ilk şey, ilişki konusunda şıpsevdi olduklarıdır. İkizler erkeği, özellikle de evlenene kadar pek çok ilişki yaşayacak ve pek çok insan tanıyacaklardır. Bu burç, genel olarak ilişkiden çok fazla bir şey beklemezler. İkizler çapkın bir burçtur. Ancak yine de, İkizler erkeği ile Yay kadını arasındaki ilişki arasında iyi bir ilişki olacaktır. Bunun en önemli sebebi de, zeka odaklı bir ilişki kurmak bu partnerler arasında mümkündür. Evlilikleri keyifli geçebilir, özellikle de çocukları olursa bu çocuklar çok zeki olacaktır.

Yay burçları genelde filozofların burcu olarak bilinmektedir. Bu nedenle, Yay kadınlarının bu türdeki ruh hali, İkizler erkeğine saçma gelebilmektedir. Ancak buradaki önemli olan şey, İkizler erkeği Yay kadınına uyum sağlayabilir, bu ruh halini benzerse, bu ilişki mükemmeliyete erişebilir.

İkizler erkeği dış dünyadan en çok etkilenen burçların başında gelir. Bir İkizler erkeği, çevresindeki insanlar tarafında çabuk bir şekilde etki altına alınabileceğinden, bu anlamda Yay kadınları eğer ki bir eleştiri yaparsa, İkizler erkeği bu kadından soğuyabilir. Ancak, İkizler erkeğini yola getirecek ve hakkında gelebilecek en çok öne çıkan burç Yay burcu kadınlarıdır. Bir Yay kadını son derece entelektüel, insanı etkisi altına alan cool tavırlara sahip bir kadındır. Bu tutumu ile İkizler erkeğinin aklını alabilecek olan Yay kadınları, havai ve ele avuca sığmaz bir burç olarak bilinse de İkizler erkeğinden vazgeçemez.

Çift karakterli bir burç olarak bilinen İkizler burcu ile ilişki kurmak zordur. Duyguları ve tepkileri belli olmayan İkizler burcu, sizi göklere çıkarabildiği gibi bir anda yerle bir de edebilir. Bu nedenle, Yay kadınları İkizler erkeği ile olan birlikteliğinde dikkatli davranması gerekir. İki tehlikeli burç bir araya geldiği için, yaşanabilecek olumsuzluklar sonucunda aralarındaki tüm bağ bir anda kopabileceğinden, bu ilişkideki olmazsa olmazlar arasında başı çeken kesinlikle sükunettir.

İkizler Erkeğine Göre Yay Kadınları Nasıldır?

Yay kadınlar özgürlüğüne düşkün bir tiptir. Kendi başına bir hayat onu her zaman cezbeder. Bireysel özgürlüğünü ortaya koyabilecek olan bu kadının bu özelliğini anlayabilecek bir İkizler erkeği, onunla ortak bir hayat sürme noktasında doğru adımı atabilecektir. İkizler kadını oldukça sportif bir yapıya sahiptir ve ne olursa olsun yenilmekten hoşlanmazlar. Yay kadınları oldukça gerçekçi bir yapıya sahiptir. Enerji dolu halleri ve bu hayatta var olma tarzı nedeni ile İkizler erkeği bu kadının hızına yetişmekte zorlanabilir.

Yay kadınları seyahat etmeyi, gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok sever. Seyahati seven bir İkizler erkeği, onunla bu duyguları paylaşabilir. Yay kadınları bir durum içerisinde mutlaka iyi yan görmek için uğraşır. İş yapmaktan ve sorumluluk almaktan kaçınmayacaktır. İkizler erkeği kendini değiştirebilmek adına bir girişimde bulunursa, Yay kadınları bu konuda erkeğinin en büyük destekçisi olacaktır. Ama bilinmelidir ki, bu anlamda Yay kadını İkizler erkeğinin üzerinde baskı kurmayacak, onu yönetmeye çalışmayacaktır.

Yay kadınlar ne düşünüyorsa söylemeyi sever. Kalbinden geçenleri sözcüklere dökmek konusunda çok heveslidir. Bu güzel duyguları aktarırken İkizler erkeğini mutlu ederken, bazen de kırabilmektedir. Yay kadınları oldukça dürüst, ne düşünüyorsa anında söyleyen bir kadın olduğundan, bu durum İkizler erkeğini bazen yorabilir. Yaylar heyecan aramayı sever ve değişime her daim açıktır. Ancak, İkizler erkeği ile Yay kadını arasındaki farklı ilgi alanlarına duyulan heyecanlar nedeni ile araya kopukluk girebilmesine de neden olabilir.

Yay Kadınına Göre İkizler Erkeği Nasıldır?

Yay kadınları da İkizler erkeği de birbirine uyum sağlayabilen iki insandır. İkisi de oldukça canlı, eğlenmeyi çok seven insanlardır. Yay kadını için hayata karşı heyecan duyan, değişimlere açık olan bir erkek isteniyorsa, İkizler erkeği tam bu kadına göredir. İkizler erkeği hayatında ulaşmak istediği bir amaçtan diğerine geçmek isteyecek ve bunların hiçbiri ile bir bağ kurmak istemeyecektir. Bu durumda da, İkizler erkeği hayatı konusunda önemli bir karar veremeyebilir. Ancak, girişimci bir ruhu vardır ve Yay kadınları bu erkeğin girişimci ruhunu dikkate alırsa mutlu olabilirler. Ancak, Yay kadınları İkizler erkeğine bu girişimler konusunda emrivaki konuşma tarzına girmemeli ve bu erkeğin özgürlüğünü kısıtlamamalıdır. Aksi halde bu ters etki yaratabilir.

Yay kadınları, duygularını daha çok içinde yaşayan ve doğrudan dışarıya sermeyen bir tiptir. Ancak İkizler erkeği için duygularını tam belli etmeyen ve içinden gelenleri anlatmayan Yay kadınları oldukça zorludur. Erkekler zorlu şeylere ulaşmayı severler. Yay kadınlarının bu yönü de İkizler erkeğini kendine çekebilir, hatta büyüleyebilir.

İkizler erkeği flörtözdür ve başka kadınlara koşabilir. Hovarda bir yapıya sahip olan İkizler erkeğini eve bağlaması gereken Yay kadınlarıdır. Özellikle de cinsel anlamda İkizler erkeğini kendine bağlamak isteyen Yay kadınları, fantezi ve fikir dünyasını geniş tutmalıdır. İkizler erkeği sınırlarını belirlemek konusunda biraz eksik kaldığından, Yay kadınları burada devreye girerek onu zararlı şeylerden koruma görevini üstlenebilir.

İkizler erkeği ev ile ilgili yapılacak işleri sevmediğinden, bu tür işler Yay kadınlarına kalabilir. Ancak mutfak konusunda oldukça yetenekli olan İkizler erkeği, Yay kadınının gönlünü çalmayı başarabilir. Bu anlamda bu iki burç çok iyi anlaşacaktır. Her şeye rağmen ikizler erkeğiyle hayat, rengarenk olacaktır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git